Tanulmányi verseny eredmények - 2011/2012.

Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok 2010-2011-es pontversenye

Fonyó Viktória 10.D

2010/2011-es tanév B és C-jelű

MATEMATIKA feladatok versenyében

FIZIKA elméleti versenyében

 

Sisák Annamária 11.D

2010/2011-es tanév FIZIKA

elméleti versenyében

1. helyezés

 

 

 

7. helyezés

 

Dicséretben részesült

Felkészítő tanára:

Fonyóné Németh Ildikó

 

 

 

 

Felkészítő tanára

Farkas László

Matematika OKTV második fordulójába jutott

Rozs Zoltán 12.D

Szlávik Sándor 12.D

Sisák Mária Anna 11.D

 

 

Felkészítő tanáruk: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Felkészítő tanára: Rónaky Attila

XIV. Népdalos Fesztivál

Csordás Anna  12.D

Rónaky Rebeka 12.D

A zsűri különdíját nyerték el.

 

 

Felkészítő tanáruk:

Hamvas Endréné és Illyés Mónika

Megyei matematika verseny

Fonyó Viktória 10.D

 

Sisák Mária Anna 11.D

Pohl József 11.D

 

Szlávik Sándor 12.D

Fuksz Domonkos 12.D

1. hely

 

1. hely

2. hely

 

3. hely

4. hely

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

 

 

Felkészítő tanáruk: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Képük szereplői: Rónaky Attila tanár úr, Fuksz Domonkos, Dr.Berkéné Várbíró Beáta tanárnő Szlávik Sándor, Pohl József, Papp Péter, Sisák Mária Anna, Fonyóné Németh Ildikó tanárnő, Fonyó Viktória

Népdalos fesztivál

Csordás Anna 12.D

Rónaky Rebeka 12.D

a zsűri különdíját nyerték el

Felkészítő tanáruk: Hamvas Endréné és Illyés Mónika

Művészettörténet OKTV második fordulójába jutottak:

Ábrahám Barbara 12.C
Czimondor Kitti 11.B
Mátrai Dóra 11.B
Pacseszák Eszter 11.D
Réder Brigitta 11.B
Strausz Nikolett 11.B
Felkészítő tanáruk: Ferge Rita

Informatika OKTV (II. kategória) második fordulójába jutott:

Fuksz Domonkos 12.D

Felkészítő tanára: Góbor László

 

A MOL Junior Freshhh komplex természettudományos vetélkedőn az ország 711 versenyző csapatából a 10.D osztály csapata bejutott a százhalombattai döntőbe, melyen már csak 5 csapat vehet részt.

A csapat tagjai:

Fonyó Viktória 10.D
Liszli Evelin 10.D
Toppantó Bertalan 10.D

 

 

Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

Idegen nyelvi Fesztivál

Vörös Rózsa 12.C

 

Augusztinyi Dániel 10.C

 

Balogh Réka 11.A

 

Szarka Fatima 12.C

 

Balogh Réka 11.A

 

2. hely. Angol vers és próza

 

1. hely. Angol klasszikus ének

 

1. hely. Angol musical

 

1. hely. Francia modern ének

 

2. hely. Olasz modern ének

Felkészítő tanára: Rázsiné Gyulassy Adrienne

Felkészítő tanára: Németh Zsuzsanna

 

Felkészítő tanára: Rázsiné Gyulassy Adrienne

Felkészítő tanára: Takács Éva

 

Felkészítő tanára: Czibor Anikó

Liszt Ferenc városi vetélkedő

A 11.B-és csapat

Czimondor Kitti

Horváth Viktória

Morvai Nikolett

 

A 11.A-s csapat

Salamon Krisztina

Lakatos Viktória

Tóth Eszter

 

2. hely

 

 

 

 

3. hely

 

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Illyés Mónika

Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny programozási kategóriájának II. fordulója jutott

Hargitai Ádám 10.D Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Fizika OKTV II. fordulójába jutottak

Sisák Annamária 11.D

Hosszú Dániel 12.D

 

Felkészítő tanáruk: Farkas László

 

MOL Junior Freshhh komplex természettudományi verseny országos döntője

Fonyó Viktória 10.D

Liszli Evelin 10.D

Toppantó Bertalan 10.D

 

A csapat 4. helyezést ért el

Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

Népdaléneklési versenyen

Csordás Anna 11.D

Rónaky Rebeka 11.D

csoportos kategóriában arany fokozatot értek el

Felkészítő tanáruk: Illyés Mónika és Hamvas Endréné

Olasz nyelv OKTV második fordulójába jutott

Deli Orsolya 12.C
Felkészítő tanára: Czibor Anikó

Biológia OKTV második fordulójába jutott

Ábel József 12.D
Fatér Nóra 12.D
Horváth Jennifer 12.D
Horváth Péter 12.D
Riedling Ádám 12.B
Tarr Veronika 12.C

 

Krejczinger Nóra 12.D
 

Felkészítő tanáruk: Németh Rita

 

 

Felkészítő tanára: Dr. Fehérváryné Horváth Katalin

Francia nyelv OKTV második fordulójába jutott

Domián Zsófia 12.C

Péter Nóra 12.C

Vörös Rózsa 12.C

 

Felkészítő tanáruk: Takács Éva

Zemplén Győző Fizikaverseny

Hosszú Dániel 12.D

Fuksz Domonkos 12.D

4. hely

7. hely

Felkészítő tanáruk: Farkas László

Informatika OKTV második fordulójába jutott

Fuksz Domonkos 12.D Felkészítő tanára: Góbor László

Dürer Matematika Verseny döntőjébe jutottak (csapat)

Fonyó Viktória 10.D

Patai Tímea 9.D

3. helyezettként

Felkészítő tanáraik: Fonyóné Németh Ildikó, Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Dürer Fizika Verseny döntőjébe jutottak (csapat)

Sisák Mária Anna 11.D Hosszú Dániel 12.D

Pohl József 11.D

1. helyezettként

Felkészítő tanáruk: Farkas László

 

 

Dürer Kémia Verseny döntőjébe jutottak (csapat)

Jánosa Tamás 12.D

Fatér Nóra 12.D,

Balogh Dániel 10.B

Felkészítő tanáruk: Molnár Eszter

Négy megye matematika versenye (Zala-Somogy-Tolna-Baranya)

A csapat tagjai:

Sisák Mária Anna 11.D

Pohl József 11.D

Papp Péter 11.D

Szlávik Sándor 12.D

 Fuksz Domonkos 12.D

Zala megye csapata

2. helyezést ért el

 

Felkészítő tanáraik: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Rónaky Attila

Képünk szereplői: Dr. Berkéné Várbíró Beáta tanárnő, Pohl József, Szlávik Sándor, Sisák Mária Anna, Fuksz Domonkos, Rónaky Attila tanár úr, Papp Péter

Arany Dániel Matematika Verseny 2. fordulójába jutottak

Pálmai Ágnes 9.D

Patai Tímea 9.D

 

Fonyó Viktória 10.D

Pickó Anna 10.D

Németh Péter 10.D

Toppantó Bertalan 10.D

 

Felkészítő tanáruk: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

 

 

Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló

Zrubecz Szilvia 11.D

Vörös Rózsa 12.D

1. hely

3. hely

Felkészítő tanáruk:

Hinger tamás

Nemes Tihamér Országos Számítástechnikai Verseny

Pickó Anna 10.D
 
A második fordulóba jutott Felkészítő tanára:  Fonyóné Németh Ildikó

Művészettörténet OKTV második fordulójába jutott

Pacseszák Eszter 11.D

Réder Brigitta 11.B

Mátrai Dóra 11.B

Ábrahám Barbara 12.C

Strausz Nikolett 11.B

Czimondor Kitti 11.B

Felkészítő tanáruk: Ferge Rita

Matematika OKTV döntőjébe jutott

Sisák Mária Anna 11.D Felkészítő tanára: Rónaky Attila

Dürer Verseny döntő

Fizika csapat

A csapat tagjai:

Sisák Mária Anna 11.D

 Pohl József 11.D

Hosszú Dániel 12.D

 

Matematika csapat

A csapat tagjai:

Fonyó Viktória 10.D

Patai Tímea 9.D

 

Kémia csapat

A csapat tagjai:

Fatér Nóra 12.D

Jánosa Tamás 12.D

Balog Dániel 10.B

4. hely

 

 

 

 

 

5. hely

 

 

 

 

9. hely

Felkészítő tanáruk: Farkas László

 

 

 

 

 

Felkészítő tanáraik: Fonyóné Németh Ildikó és Dr. Berkéné Várbíró Beáta

 

 

Felkészítő tanáraik: Molnár Eszter és Fonyó Lajos

"Keszthely Főtere az évszázadok tükrében" vetélkedő

A csapat tagjai:
Kurusta Viktor 9.C
Stall Patrik 9.C
Bándi János 9.C

Vajda János Gimnázium  csapata 2. helyezést ért el

 

Megyei népdaléneklési verseny

Augusztinyi Dániel 10.C
 
Kiemelt arany minősítés, az országos döntőbe jutott Felkészítő tanára: Illyés Mónika

Implom József helyesírási verseny országos döntő

Zrubecz Szilvia 11.D
7. hely Felkészítő tanára: Hinger Tamás

Francia OKTV döntőjébe jutottak

Péter Nóra 12.C

Vörös Rózsa 12.C

Felkészítő tanáruk: Takács Éva

Informatika OKTV döntőjébe jutott

Fuksz Domonkos 12.D

Felkészítő tanára: Góbor László

Francia nyelvi Országismereti Verseny

Országos helyezés

Megyei helyezés

Név

Felkészítő tanáruk neve

1

1

Vörös Rózsa 12.C

Takács Éva

2

2

Péter Nóra 12.C

5

3

Tüttő Ágnes 12.C

8

4

Domián Zsófia 12.C

9

1

Rapolthy Carmen 11.C

10

5

Gamper Alice 12.C

12

2

Nyolcas Bence 11.C

12

2

Sass Vivien 11.C

12

6

Szarka Fatima 12.C

13

1

Fonyó Viktória 10.D

19

4

Tóth Norbert 11.C

24

5

Kiss Anikó 11.C

32

2

Gaál Gergő 10.D

46

3

Mátrai Réka 10.B

Német nyelvi Országismereti Verseny

Országos helyezés

Megyei helyezés

Név

Felkészítő tanár neve

7

1

Fuksz Domonkos 12.D

Zomboryné Márkus Andrea

25

4

Szládovics Tamás 10.C

Páncsics Éva

34

5

Répás Zsuzsanna 10.C

42

7

Pikó Zsolt 10.C

68

5

Tüttő Ágnes 12.C

76

1

Péter Bence 10.C

38

4

Rapolthy Carmen 11.C

Vajas Ildikó

Angol nyelvi Országismereti Verseny

Országos helyezés

Megyei helyezés

Név

Felkészítő tanár neve

19

4

Vörös Rózsa 12.C

Rázsiné Gyulassy Adrienne

67

4

Balogh Lilla 9.D

Szita-Rázsi Anna

Fizika OKTV döntőjébe jutott

Sisák Mária Anna 11.D Felkészítő tanára: Farkas László

Művészettörténet OKTV döntőjébe jutott

Mátrai Dóra 11.B Felkészítő tanára: Ferge Rita

Gordiusz Matematikai Tesztverseny megyei eredmények

Tanuló neve, osztálya

megyei helyezése

Felkészítő tanár

Pálmai Ágnes 9.D

6.

Dr.Berkéné Várbíró Beáta

Patai Tímea 9.D

10.

Toppantó Bertalan 10.D

3.

Fonyóné Németh Ildikó

Fonyó Viktória 10.D

5.

Rónaky Roland 10.D

6.

Németh Péter 10.D

9.

Hidvégi Dávid 10.B

10.

Sisák Mária Anna 11.D

1.

Rónaky Attila

Pohl József 11.D

10.

Szlávik Sándor 12.D

3.

Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Fuksz Domonkos 12.D

5.

Hosszú Dániel 12.D

7.

Guitprecht Nikolett 12.B

8.

Fonyóné Németh Ildikó

Sinkovics Bálint 12.D

10.

Dr.Berkéné Várbíró Beáta

A Nyugat-dunántúli régió 4 osztályos gimnázium 1. helyét érte el gimnáziumunk az összesített pontverseny alapján.

A Gordiusz Kupa átvétele utáni pillanatok

Dr. Berkéné Várbíró Beáta tanárnő és Szlávik Sándor 12.D

Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Fonyó Viktória 10.D

 

Sisák Mária Anna 11.D

3.díj

 

dicséretet kapott

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Felkészítő tanára: Rónaky Attila

Kavics Kupa

Fonyó Viktória 10.D országos 2. helyezést ért el.

 

Esélye van arra, hogy képviselje Magyarországot az olaszországi nemzetközi döntőn.

 

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny

Pohl József 11.D

Sisák Mária Anna 11.D

Hosszú Dániel 12.D

 

4. hely

6. hely

 

Felkészítő tanáruk: Farkas László

Ránki György Középiskolai Regionális Történelmi Verseny megyei forduló eredménye

Tatár Attila 11.C

Kocsondi Gábor 10.D

 

1. hely

4. hely

Felkészítő tanára: Fülöp Erika

Felkészítő tanára: Tóthné Villányi Márta

Országos Szilárd Leó Fizikaverseny döntőjébe jutott

Sisák Mária Anna 11.D

Hosszú Dániel 12.D

 

 

Felkészítő tanáruk: Farkas László

Arany Dániel Matematika Verseny országos döntőjébe jutottak

Patai Tímea 9.D

 

Fonyó Viktória 10.D

 

 

Felkészítő tanára: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Matematika OKTV országos döntő

Sisák Mária Anna 11.D
 
26. hely Felkészítő tanára: Rónaky Attila

Informatika OKTV I. kategória döntő

Fuksz Domonkos 12.D
 
36. hely Felkészítő tanára: Góbor László

Megyei fizikaverseny

Sisák Mária Anna 11.D

Hosszú Dániel 12.D

 

1. hely

1. hely

 

Felkészítő tanáruk: Farkas László

Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia fizika feladatmegoldó verseny

Hosszú Dániel 12.D

Sisák Anna Mária 11.D

 

1. hely

2. hely

 

 

Felkészítő tanáruk: Farkas László

 

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Fonyó Viktória 10.D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hosszú Dániel 12.D

Sisák Mária Anna 11.D

Gelencsér Bence 11.D

8. hely

Eredményével (mint a 9-12. évfolyam legjobb zalai versenyzője) kivívta a jogot arra, hogy képviselje Magyarországot a németországi Speed Cangaroo Competition és a Werbellinsee-Team Competition nevű nemzetközi rendezvényen ez év augusztusában.

 

megyei 2. hely, országos 40. hely

 

megyei 3. hely, országos 85. hely

 

megyei 5. hely, országos 89. hely

 

Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

 

 

 

  

Felkészítő tanára: Dr. Berkéné Várbíró Beáta


Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

Francia nyelv OKTV döntő

Péter Nóra 12.C

Vörös Rózsa 12.C

 

18. hely

29. hely

 

 

Felkészítő tanáruk: Takács Éva

Fizika OKTV döntő

Sisák Mária Anna 11.D 25. hely Felkészítő tanára: Farkas László

Festetics városok találkozója

Szita Eszter 10.A

Verb Valéria 10.A

 Pál Dániel 10.A

Kun Kincső 10.A

1. hely

 

Felkészítő tanáruk: Tóthné Villányi Márta

Ránki György Regionális Történelem Verseny

Tatár Attila 11.C
 
1. hely Felkészítő tanára: Fülöp Erika

Országos Szilárd Leó Fizikaverseny

Hosszú Dániel 12.D

 

 

 

Sisák Mária Anna 11.D

 

9. hely

Továbbá a számítógépes feladat legjobb megoldásáért különdíjban részesült

 

10. hely

 

Felkészítő tanáruk: Farkas László

"Tiszán innen - Dunán túl" országos népdaléneklési verseny

Augusztinyi Dániel 10.C

 Arany minősítés

Szóló kategóriában

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny

Klenovics Szilvia 9.D.

 

Országos 14. hely Felkészítő tanára: Molnár Eszter

Arany Dániel Matematika Verseny

Fonyó Viktória 10.D
 
III. díjat nyert Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Művészettörténet OKTV döntő

Mátrai Dóra 11.B 10. hely Felkészítő tanára: Ferge Rita

Történelem konferencia

Varga Rebeka 9.D

Tóth Roland 11.D

 

Galambosi Péter 11.A

1. hely

2. hely

 

3. hely

Felkészítő tanáruk: Fülöp Erika

 

 

Felkészítő tanára: Varga Sz.Gábor

A Magyarok Világszövetsége Zala megyei szervezetének "A XX. század Magyarországának vérzivataros évtizedei" című pályázata

Rázsi Miklós 10.C megyei 2. hely Felkészítő tanára: Fülöp Erika

Országos Történelmi Műveltségi Vetélkedő

A 9.C csapata

Korpics Fanni

Kis Vivien

Szigeti Eszter

A Regionális fordulóba jutott

 

Felkészítő tanáruk: Vajas Ildikó

Megyei angol nyelvi verseny

Pikó Zsolt 10.C

3. hely

Felkészítő tanára: Németh Zsuzsanna