Sporteredmények - 2011/2012.

Diákolimpia V-VI. korcsoport megyei döntő

Távolugrás leány


Csapat tagjai:

Horváth Lotti 10/C
Kéri Kata 10/C
Vető Anna 12/D
Fonnyadt Flóra 9/A
Guitprecht Nikolett 12/B

Csapat I. helyezés Felkészítő tanáruk: Csikós József

Svédváltó leány


Csapat tagjai:

Kéri Kata 10/C
Guitprecht Nikolett 12/B
Kocsis Dorottya 12/B
Horváth Lotti 10/C

Csapat I. helyezés 

4×800 m leány


Csapat tagjai:

Liszli Evelin 10/D
Nagy Borbála 9/B
Varga Noémi 12/C
Horváth Rita 10/D

Csapat I. helyezés 

4×1500 m fiú


Csapat tagjai:

Kubicsek Máté 11/B
Kiss Dániel 10/B
Molnár Márk 11/B
Kovács Márton 12/B

Csapat I. helyezés 

Magasugrás leány


Csapat tagjai:

Taller Momoko 11/D
Fonnyadt Flóra 9/A
Tóth Zsófia 11/D
Vető Anna 12/D
Guitprecht Nikolett 12/B
Horváth Lotti 10/C

Csapat I. helyezés

Magasugrás fiú


Csapat tagjai:

Porkoláb Gergely 11/D
Bicsérdi Balázs 11/B
Balogh Péter 10/A
Kiss Dániel 10/B
Kovács Márton 12/B

Csapat III. helyezés

Távolugrás fiú


Csapat tagjai:

Bicsérdi Balázs 11/B
Balogh Péter 10/A
Bedő Soma 12/B
Gergely Márton 11/A
Tarsoly András 11/B

Csapat III. helyezés

Svédváltó fiú


Csapat tagjai:

Balogh Péter 10/A
Gergely Márton 11/A
Bicsérdi Balázs 11/B
Bedő Soma 12/B
 

Csapat III. helyezés


Gyermek, Kadet és Junior Karate Európa Bajnokság

Török Eszter 9. D

3. hely

Egyéni, súlycsoport nélküli küzdelemben (kumite)


Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia
V-VI. korcsoportos országos döntő

Fiú 4 x 1500 m váltó


A csapat tagjai:

Kiss Dániel 10.B
Molnár Márk 11.B
Kovács Márton 12.B
Kubicsek Máté 11.B

3. hely 

Felkészítő tanáruk: Csikós József

Fiú svédváltó


A csapat tagjai:

Balogh Péter 10.A
Gergely Márton 11.A
Bicsérdi Balázs 11.B
Bedő Soma 12.B

9. hely

Dr. Kardos József (edző), Kiss Dániel (10.B), Molnár Márk (11.B), Kovács Márton (12.B), Kubicsek Máté (11.B), Csikós József Tanár Úr


Röplabda Megyei Diákolimpia VI. korcsoportos fiú

A csapat tagjai:

Kiss Dániel 10.B
Kizmus kornél 10.D
Németh Márk 11.B
Porkoláb Gergő 11.D
Rozs Zoltán 12.D
Stall Patrik 9.C
Suba Krisztián 12.B
Takács Szilárd 12.A
Tálos Gábor 12.D
Varga Bercel 12.D
 

Csapat 1. hely

 Felkészítő tanáruk: Porkoláb Dezső

A győztes csapat


Röplabda Megyei Diákolimpia VI. korcsoportos leány csapat

A csapat tagjai:

Bakonyi Karina 10.A
Csehi Angéla 12.A
Csordás Anna 12.D
Fatér Nóra 12.D
Gárdos Flóra 11.C
Hegedűs Dóra 12.D
Lazaridisz Réka 9.C
Szép Emma 9.D
Tolnai Réka 12.B
Tóth Zsófia 11.D
Vető Anna 12.D

Csapat 3. hely

Felkészítő tanáruk: Porkoláb Dezső


Országos Ju Jitsu Verseny

Greffer Kinga 1. hely


Kempo Világbajnokság

Greffer Kinga 10.D

3. hely


Városi és városkörnyéki sakk diákolimpia

V-VI. korcsoportos leány csapat


A csapat tagjai:

Fonyó Viktória 10.D
Mátrai Réka 10.B
Busznyák Kornélia 11.D
Greffer Kinga 10.D

I. helyezés

Felkészítő tanáruk: Tóthné Bentzik Judit

 

V-VI. korcsoportos fiú csapat


A csapat tagjai:

Király Máté 10.B
Dóczi Martin 11.B
Kósy Gergely 12.D
Horváth Gergely 11.D

I. helyezés


Megyei Röplabda Diákolimpia

Lány csapat VI. korcsoport


A csapat tagjai:

Somogyi Cintia
Gárdos Flóra
Csordás Anna
Fatér Nóra
Tolnai Réka
Csehi Angéla
Hegedüs Dóra

 2. helyezés

Felkészítő tanáruk: Porkoláb Dezső



V. korcsoport Fiú


A csapat tagjai:

Kizmus Kornél
Porkoláb Gergő
Kiss Dániel
Stall Patrik
Bagyó Áron
Csala Bendegúz

1. helyezés

 Felkészítő tanáruk: Porkoláb Dezső



VI korcsoprt fiú


A csapat tagjai:

Takács Szilárd
Hammer Bálint
Kiss Dániel
Porkoláb Gergő
Rozs Zoltán
Varga Bercel
Németh Márk
Tálos Gábor
Kizmus Kornél

 1. helyezés

Felkészítő tanáruk: Porkoláb Dezső


Diákolimpia Országos elődöntő

Profi-Fiú


A csapat tagjai

Rozs Zoltán
Németh Márk
Tálos Gábor
Varga Bercel
Porkoláb Gergő
Kiss Dániel
Suba Krisztián
Takács Szilárd
Stall Patrik

2. helyezés

Felkészítő tanáruk: Porkoláb Dezső


Sakk Diákolimpia V-VI korcsoport

Fiú csapat


A csapat tagjai:

Király Máté 10.B
Dóczi Martin 11.B
Horváth Gergely 11.D
Tóth Roland 11.D

3. helyezés

Felkészítő tanáruk: Tóthné Bentzik Judit


Megyei mezei futó diákolimpia
(Nagykanizsa 2012. március 21.)

Leányok 2500 m V.k.csop.


A csapat tagjai:

Ángyán Ramóna 10.C
Horváth Rita 10.C
Liszli Evelin 10.D
Nagy Borbála 9.B
Fáró Krisztina 9.B

1. hely csapat

 



3. hely
2. hely
1. hely

Felkészítő tanáruk:Csikós József

Fáró Krisztina, Horváth Rita, Csikós József Tanár Úr, Ángyán Rita, Liszli Evelin, Nagy Borbála

Leányok 2500 m VI. k.csop.


A csapat tagjai:

Varga Noémi 12.C
Csepeli Barbara 12.C
Csiszár Melinda 12.C
Strausz Júlia 12.B
Polgár Katalin 12.B

1. hely


 

1. hely


2. hely 

Felkészítő tanáruk: Csikós József

 

Polgár Katalin, Strausz Júlia, Varga Noémi, Csikós József Tanár Úr, Csepeli Barbara, Csiszár Melinda

Fiúk 3500 m V. korcsoport


A csapat tagjai:

Molnár Márk 11.B
Kiss Dániel 10.B
Gáspár Barnabás 10.C
Balogh Péter 10.B
Polgár László 9.B

 1. hely

 

3. hely
1. hely

 

 

 

Felkészítő tanáruk:Csikós József 

Balogh Péter, Molnár Márk, Gáspár Barnabás, Csikós József Tanár Úr, Polgár László, Kiss Dániel

Fiúk 3500 m VI. korcsoport


A csapat tagjai:

Kubicsek Máté 11.B
Gergely Márton 11.A
Kovács Márton 12.B
Vaska-Pothárn Tamás 12.B
Wolf Péter 12.B
Bedő Soma 12.B

1. hely

 

2. hely

1. hely

 

Felkészítő tanáruk:Csikós József

Csikós József Tanár Úr,, Gergely Márton, Bedő Soma, Kovács Márton, Kubicsek Máté, Wolf Péter, Vaska-Potharn Tamás, Dr. Kardos József edző


Amatőr Röplabda Diákolimpia országos döntő

A csapat tagjai:

Rozs Zoltán 12.D
Varga Bercell 12.D
Tálos Gábor 12.D
Porkoláb Gergő 11.D
Kiss Dániel 10.B
Németh Márk 11.B
Kizmus Kornél 10.D
Takács Szilárd 12.A

V. helyezés

Felkészítő tanáruk: Porkoláb Dezső


Mezei futó országos diákolimpia

Nagy Borbála 9.B

Varga Noémi 12.C

38. hely

30. hely

Felkészítő tanáruk: Csikós József


Sumo versenyek

Kathonay Károly 11.B

 Eredményei:

1. Érd Kupa Sumo Nemzetközi Válogatóverseny korosztályos világversenyre.

1. helyezés ( +100kg/ U18) 

 

2. Sumo Kertvárosi kupa és Magyar bajnokság.

2. helyezés U18-ban
3. helyezés U21-ben

 

3.Budajenő országos Sumo kupa és válogató verseny.

1. helyezés U18-ban
2. helyezés U21-ben

  

4.Dorogi országos Sumo válogató verseny.

1. helyezés U18-ban 
 

                      Összesítésben U18-as országos 1. helyezés , utánpótlás válogatott tagság.


Atlétikai Országos Váltó Bajnokság

 

Bajnoki címet szereztek

Ifjúságiak:

Balogh Péter 10.A  4×100m,

Kónya Gábor 10.A4×100m,

Kiss Dániel 10.B4×1500m

Molnár Márk 11.B4×1500m

 

Ezüstérmesek:

Ifjúságiak:

Balogh Péter 10.ASvédváltó, Kónya Gábor 10.A

Svédváltó(100m-200m-3000m-400m)

 

Bronzérmes:

Serdülők:

 Sirsom Dominik 9.B

4×100m , Svédváltó

 

 

 

Edzők: Dr. Kardos József, Csikós József


Megyei Atlétikai Diákolimpia

Aranyérmesek:

Horváth Lotti 10.C

100m, 200m

Kiss Dániel 10.B

 800m

Kubicsek Máté 11.B

800m, 3000m

Varga Noémi 12.C

800m

Nagy Borbála 9.B

800m 

Tóth Zsófia 11.D

távolugrás 

Horváth Rita 10.D

3000m

4×100m leány váltó:

Fonnyadt Flóra 9.A

Kaszás Natália 9.A

Nagy Borbála 9.B

Horváth Lotti 10.C

4×400m leány váltó:

Varga Noémi 12.C

Liszli Evelin 10.D

Nagy Borbála 9.B

Horváth Lotti 10.C

4×400m fiú váltó :

Bicsérdi Balázs 10.D

Kónya Gábor 10.A

Kiss Dániel 10.B

Balogh Péter 10.A

 

Ezüstérmesek

Horváth Lotti 10.C

távolugrás

Molnár Márk 11.B

800m

Liszli Evelin 10.D

800m

Balogh Péter 10.A

100m, 200m

Fonnyadt Flóra  9.A

100m

Tóth Zsófia 11.D

200m, magasugrás

4×100m fiú váltó:

Bíró Dávid 9.C

Balogh Péter 10.A

Bicsérdi Balázs 10.D

Kónya Gábor 10.A

 

Bronzérmesek:

Gergely Márton 11.A

100m

Gáspár Barna 10.C

800m

Vigh Fanni 9.D

távolugrás

Horváth Rita 10.D

800m

Taller Momokó 11.D

súlylökés

Tóth Zsófia 11.D

súlylökés

Kónya Gábor 10.A

100m

 

Megyei amatőr  kézilabda döntő 2. hely

1.      Békefi Krisztián 11.B

2.      Tódor Bence 12.A

3.      Bicsérdi Balázs 11.B

4.      Bedő Soma 12.B

5.      Gergely Márton 11.A

6.      Hammer Bálint 11.C

7.      Kónya Gábor 10.A

8.      Pordán Áron 10.A

9.      Bertók Bence 12.A

10.   Milus Lajos 11.A

11.   Bíró Bálint 10.B

12.   Kizmus Kornél 10.D

 

Országos döntőbe jutott

 

Országos döntőbe jutott

 

Országos döntőbe jutott

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Országos döntőbe

 jutottak

 

 

 

 

 

 

Országos döntőbe jutott

 

 

 

Országos döntőbe jutott

 

 

 

 

 

 

Országos döntőbe

jutottak

 

 

 

 

Országos döntőbe jutott

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Országos döntőbe jutott

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Felkészítő tanáruk: Csikós József


Országos Diákolimpia 2012.

Horváth Lotti 10.C>

3. hely 200 m

4. hely 100 m

5. hely hármasugrás

Felkészítő tanára: Csikós József

Horváth Lotti 10.C

4×100 m fiúváltó

Gergely Márton 11.A
Kónya Gábor 10.A
Kubicsek Máté 11.B
Balogh Péter 10.A

3. hely

Felkészítő tanáruk: Csikós József
Balogh Péter 10.A


4. hely 200m
9. hely 100m
Kubicsek Máté 11.B


5. hely 800m
8. hely 1500m
Molnár Márk 11.B


7. hely 800m
14. hely 1500m
Nagy Borbála 9.B

9. hely 800m

Gergely Márton 11.A

10. hely

4×100 m fiúváltó

Bíró Dávid 9.C
Kónya Gábor 10.A
Gergely Márton 11.A
Balogh Péter 10.A

5. hely

Dr. Kardos József edző, Molnár Márk 11.B, Bíró Dávid 9.C, Kubicsek Máté 11.B, Horváth Lotti 10.C, Gergely Márton 11.A, Nagy Borbála 9.B, Balogh Péter 10.A, Kónya Gábor 10.A, Csikós József tanár úr


Polish Open Európa Bajnokság

Laskay Donát 10.C    3. hely


SUMO Európa Bajnokság

(2012. június 11-17.)

Kathonay Károly 11.B



 

U-18 egyéni 3. hely (bronz)

U-18 csapat 3. hely (bronz)

Abszolút kategória 2. hely (ezüst)

 

 

 

 

Kathonay Károly (III. hely)

Kathonay Károly csapattársaival

 


Audi Kupa 4. Kékpántlika verseny

Kelemen Eszter 11.D

Legeredményesebb Laser 4,7 Női egység tagja


2011. évi Balatoni Évadnyitó

Kelemen Eszter 11.D

Laser 4,7 leány 1. helyezett


Ezúton is gratulálunk!