Sporteredmények - 2013/2014.

Atlétika

Csóti Jusztina 10.C Aranyjelvényes minősítést szerzett atlétika sportágban 2013-ban
Felkészítő tanára: Csikós József

* * *

Honvédelmi, katasztrófavédelmi versenyek

Dencs Domonkos 9.D
A Zala-megyei Göcsej Harci Túrán csapatban 2. helyezést ért el. Az őszi Országos Honvédelmi Járőrversenyen csapatban 2. helyezést ért el. A tavasz Országos Járőr és Honvédelmi Versenyen csapatversenyen 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Markovics György

Marton Ferenc 11.B
A járási Katasztrófavédelmi Versenyen csapatban első helyezést, a megyei versenyen 4. helyezést ért el. A tavaszi Járőr és Honvédelmi versenyen a mesterlövész egyéni kategóriában, a légpuska fegyvernemben első helyezést, kispuska fegyvernemben 4. helyezést, az egyéni összetettben 2. helyezést ért el. Csapatban országos 3. helyezést ért el.
Felkészítő tanára Markovics György

* * *

Országos Atlétikai Diákolimpia

Horváth Lotti 12.C hármasugrás 1. hely, 100m 3. hely,4×400m váltó 2. hely, 200m 4. hely

Balogh Péter 12.A 200m 2. hely, 400m 3. hely

Kusztor Kitti 10.B hármasugrás 3. hely, távolugrás 5. hely

Horváth Lotti, Kusztor Kitti

Zarnóczay Zalán 10.B 1500m 5. hely, 3000m 9. hely

Veress Virág 10.C hármasugrás 6. hely

Sirsom Dominik 11.B 110m gátfutás 11. hely

Gárdos Piroska 9.B 1500m 11. hely

4×400m leány váltó 2. hely
A csapat tagjai: Horváth Lotti 12.C, Gárdos Piroska 9.B, Nagy Borbála 11.B, Veress Virág 10.C

4×400m leány váltó: Horváth Lotti, Gárdos Piroska, Nagy Borbála, Veress Virág

4×100m leány váltó 6. hely
A csapat tagjai: Pálmai Diána 10.C, Veress Virág 10.C, Kusztor Kitti 10.B, Horváth Lotti 12.C

4×100m fiú váltó 6. hely 
A csapat tagjai: Balaskó Péter 10.C, Tóth Márton 10.D, Kónya Gábor 12.A, Balogh Péter 12.A

Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Olimpici GP versenysorozat párbajtőr

Gárdos Tamás 7.A III. helyezés

Gárdos Tamás – Olimpici GP


* * *

Megyei Atlétika Verseny

Aranyérmesek:
Horváth Lotti 12.C 100m, 200m,
Balogh Péter 12.A 200m,400m,
Gárdos Piroska 9.B 800m,1500m
Zarnóczai Zalán 10.B 1500m,3000m,
Kusztor Kitti 10.B távolugrás
4×100m fiú váltó Tóth Márton 10.D, Balaskó Péter 10.C, Kónya Gábor 12.A, Balogh Péter 12.A
4×100m leány váltó Pálmai Diána 10.C. Kendeh Lili 10.D, Kusztor Kitti 10.B, Horváth Lotti 12.C
4×400m fiú váltó Tóth Áron 8.A, Sirsom Dominik 11.B, Kónya Gábor 12.A, Tamási Zoltán 10.D
4×400m leány váltó Gárdos Piroska 9.B, Veress Virág 10.C, Lukács Eszter 10.D, Horváth Lotti 12.C

Ezüstérmesek:
Lukács Eszter 10.D 800m
Kendeh Lili 10.D távolugrás
Ábrahám Richárd 10.C 3000m

Bronzérmesek:
Tóth Márton 10.D 100m
Kendeh Lili 10.D 100m
Veress Virág 10.C távolugrás

Felkészítő tanáruk: Csikós József

Az aranyérmesek valamint Kendeh Lili 100m-en és távolugrásban az országos döntőbe jutott.

* * *

Röplabda diákolimpia

Országos elődöntő: V. korcsoport leány csapat - harmadik helyezés

2014 roplabda lany orszagosed

* * *

Amatőr kosárlabda diákolimpia

Megyei döntő: V-VI. korcsoport fiú csapat - második helyezés
A csapat tagjai: Kövér Bálint 10.C, Tóth Levente 10.C, Hannos Gábor 11.B, Sirsom Dominik 11.B, Sólyom Ádám 11.B, Vörös Gellért 11.B, Kiss Dániel 12.B, Korda Péter 12.B, Szaka Rezső 12.B, Rónaky Roland 12.D, Szabó Dávid 12.D, Toppantó Bertalan 12.D

Megyei döntő: V-VI. korcsoport leány csapatelső helyezés
A csapat tagjai: Gárdos Piroska 9.B, Gerencsér Dóra 9.D, Lukács Tünde 9.D, Szabó Anna 9.D, Kendeh-Kirchknopf Lili 10.D, Kiss Orsolya 10.D, Lukács Eszter 10.D, Sáfár Anna 10.D, Romsics Rebeka 12.C, , Szi Petra 12.C, Pickó Anna 12.D, Pusztai Krisztina 12.D

Országos döntő: V-VI. korcsoport leány csapat - kilencedik helyezés
A csapat tagjai: Gárdos Piroska 9.B, Gerencsér Dóra 9.D, Lukács Tünde 9.D, Szabó Anna 9.D, Kendeh-Kirchknopf Lili 10.D, Kiss Orsolya 10.D, Lukács Eszter 10.D, Sáfár Anna 10.D, Romsics Rebeka 12.C, Szi Petra 12.C, Pickó Anna 12.D, Pusztai Krisztina 12.D

Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

* * *

Megyei amatőr kézilabda diákolimpia

A 3. helyezett csapat tagjai: Krasznai Martin 11.B, Kizmus Kornél 12.D, Kurusta Viktor 11.C, Németh Marcell 11.B, Vörös Gellért 11.B, Sirsom Dominik 11.B, Szaka Rezső 12.B, Rónaky Roland 12.D, Zsiros Dániel 12.B, Kónya Gábor 12.B

* * *

Megyei Mezei futó Diákolimpia

V. korcsoport - lányok:
Egyéni: Gárdos Piroska 9.B 1. hely, Lukács Eszter 3. hely
Az 1. helyezett csapat: tagjai: Gárdos Piroska 9.B, Lukács Eszter 10.D, Szabó Petra 10.D, Kusztor Kitti 10.B

V. korcsoport - fiúk:
Egyéni: Zarnóczay Zalán 10.B 1. hely
Az 1. helyezett csapat tagjai: Zarnóczay Zalán 10.B, Péter Brúnó 9.D, Tamási Zoltán 10.D, Ábrahám Richárd 10.C, Tóth Áron 8.A

VI. korcsoport - fiúk:
Egyéni: Szaka Rezső 12.B 2. hely, Balogh Péter 12.A 3. hely
Az 1. helyezett csapat tagjai: Szaka Rezső 12.B, Balogh Péter 12.A, Gáspár Barna 12.C, Rónaky Roland 12.D

VI. korcsoport - leányok:
Egyéni: Nagy Borbála 11.B 2. hely, Horváth Lotti 12.C 3. hely
Az 1. helyezett csapat tagjai: Nagy Borbála 11.B, Horváth Lotti 12.C, Ángyán Ramóna 12.C, Greffer Kinga 12.D, Ábrahám Babett 12.C

Felkészítő tanáruk: Csikós József

   

* * *

Keszthely Város Önkormányzata – „Jó tanuló, jó sportoló” kitüntető cím

Csóti Jusztina 10.C

2014 csoti jusztina

* * *

Crystal Országos Táncverseny

Hip-hop csoportos formáció kategória
Németh Anna 10.C 1. hely

* * *

Párbajtőr Diákolimpia országos döntő

IV. korcsoport
Németh Gergő 8.A egyéni 1. helyezett, diákolimpiai bajnok
Farkas Csaba 8.A egyéni 9. hely
Csapatban 2. hely; a csapat tagjai: Németh Gergő 8.A, Farkas Csaba 8.A és Gárdos Tamás 7.A

V. korcsoport
Siffert Klaudia 11.C 6. hely
Cziráki Bálint 10.C 5. hely
Csapatban 3. hely; a csapat tagjai: Cziráki Bálint 10.C, Németh Gergő 8.A és Farkas Csaba 8.A

VI. korcsoport
Siffert Klaudia 11.C 2. hely
Rozner Marcell 12.D 5. hely

 

* * *

Országos Ifjúsági Fedettpályás Atlétikai Bajnokság

Kusztor Kitti 10.B hármasugrás 3. hely, távolugrás 9. hely, 60m 11. hely
Kendeh Lili 10.D hármasugrás 6. hely, távolugrás 11. hely, 60m 9. hely
Pálmai Diána 10.C hármasugrás 9. hely
Veress Virág 10.C hármasugrás 11. hely
Zarnóczay Zalán 10.B 1500m 4. hely
Felkészítő tanáruk: Csikós József

2014 kusztor kendeh
A képen Kusztor Kitti és Kendeh Lili

* * *

Megyei Teke Diákolimpia

Badics Dominik 12.B 1. hely

* * *

Röplabda Diákolimpia

Fiú VI. korcsoport megyei 1. hely, országos elődöntő 3. hely
A csapat tagjai: Stall Patrik, Kizmus Kornél, Kiss Dániel, Pordán Áron, Bagyó Áron, Lazaridisz Máté, Tolnai Csongor, Zsiga Márton, Krasznai Zsolt

 

Lány VI. korcsoport megyei 1. hely
A csapat tagjai: Bagyó Nóra, Czibor Réka, Csite Blanka, Domián Brigitta, Gorzó Fruzsina, Horváth Zita Zsófia, Kiss Vivien, Nyíri Laura, Tóth Luca 10.C; Héri Sára, Tóth-Lakits Petra 8.A; Komjáti Sára Luca, Németh Zsófia, Tóth-Lakits Dalma 10.D; Lazaridisz Réka 11.C

Felkészítő tanár: Porkoláb Dezső

* * *

Légfegyveres Országos Bajnokság

Mácsek Áron 7.A Futócél 10m 30+30 lövés 2. hely, Futócél 10m 40 vegyes lövés 3. hely

 

* * *

Sakk Diákolimpia V-VI. korcsoport

Megyei 3. helyezés
A csapat tagjai: Ángyán Márk 10.B, Bacskay Viktor 10.B, Király Máté 12.B

* * *

2013. évi Kungfu-Wushu Magyar Bajnokság

Horváth Erik 7.A 3. helyezés

* * *

Röplabda diákolimpia országos elődöntője

Fiú csapat 3.hely
A csapat tagjai: Kiss Dániel 12.B, Pordán Áron 12.A, Kizmus Kornél 12.D, Stall Patrik 11.C, Bagyó Áron 11.A, Zsiga Márton 11.D, Krasznai Zsolt 10.B,Tolnai Csongor 10.B, Lazaridisz Máté 9.D
Felkészítő tanáruk: Porkoláb Dezső

* * *

VIII. ISJA Jiu-Jitsu Világbajnokság

GREFFER KINGA 12.D a Lengyelországban – Jaworznoban – megrendezett VIII. ISJA Jiu-Jitsu Világbajnokságon felnőtt női, önvédelem kategóriában ARANYÉRMET szerzett

  

* * *

"Pintér Attila" országos asztalitenisz emlékverseny

Szalai Anna 9.C 1. hely

* * *

Egyesületi Bajnokság

A női junior hármasugró csapat első helyezést ért el
A csapat tagjai: Horváth Lotti 12.C, Veress Virág 10.C, Kusztor Kitti 10.B, Kendeh-Kirchknopf Lili 10.D, Pálmai Diána 10.C
Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Atlétika-Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság

Fiú svédváltó 2. helyezett csapat:
Balaskó Péter 10.C, Tóth Márton 10.D, Kónya Gábor 12.A, Balogh Péter 12.A

Fiú svédváltó 2. helyezett csapat: Balaskó Péter, Tóth Márton, Kónya Gábor, Balogh Péter

Leány távolugrás 3. helyezett csapat:
Horváth Lotti 12.C, Kusztor Kitti 10.B, Kendeh Lili 10.D, Pálmai Diána 10.C, Veress Virág 10.C

Leány távolugrás 3. helyezett csapat: Horváth Lotti, Kusztor Kitti, Kendeh Lili, Pálmai Diána, Veress Virág

Leány 4 x 800 méteres váltó 5. helyezett csapat:
Nagy Borbála 11.B, Gárdos Piroska 9.B, Városi Rebeka 9.C, Horváth Lotti 12.C

Felkészítő tanáruk: Csikós József

 * * *

Serdülő Atlétikai Csapatbajnokság

Csóti Jusztina 10.C 100m-es síkfutás 2. helyezés
Versenyzőnk bekerült a Cseh-Szlovák-Szlovén-Horvát-Magyar Serdülő Válogatott Viadal magyar csapatába, ahol 100m síkfutásban és 4×100m-es váltófutásban képviseli színeinket.

* * *

Megyei Atlétikai Csapatbajnokság

Távol leány csapat 1. hely
A csapat tagjai: Horváth Lotti 12.C, Kusztor Kitti 10.B, Kendeh-Kirchknopf Lili 10.D, Veress Virág 10.C, Pálmai Diána 10.C

4×1500m fiú váltó 1. hely
A csapat tagjai: Szaka Rezső 12.B, Farkas Bence 12.B, Rónaky Roland 12.D, Zarnóczay Zalán 10.B

4×800m leány váltó 1. hely
A csapat tagjai: Lukács Eszter 10.D, Szabó Petra 10.D, Gárdos Piroska 9.B, Városi Rebeka 9.C

Magasugrás leány csapat 2. hely
A csapat tagjai: Horváth Lotti 12.C, Kusztor Kitti 10.B, Veress Virág 10.C, Pálmai Diána 10.C, Csóti Jusztina 10.C

Svédváltó fiú csapat 2. hely
A csapat tagjai: Szaka Rezső 12.B, Tóth Márton 10.D, Kónya Gábor 12.A, Sirsom Dominik 11.B

Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Ifjúsági Válogatott Viadal (Csehország)

Balogh Péter 12.A 200m-en 4. hely, 400m-en 4. hely
Zarnóczay Zalán 10.B 3000m 3. hely

* * *

Ifjúsági Országos Bajnokság

Balogh Péter 12.A 400m-en 2. hely, 200m-en 5. hely
Zarnóczay Zalán 10.B 3000m-en 2. helyezett
Veress Virág 10.C hármasugrás 4. hely
Kendeh Lili 10.D hármasugrás 8. hely
Nagy Borbála 11.B 400m 10. hely, 200m 10. hely

* * *

Junior Országos Bajnokság

Horváth Lotti 12.C hármasugrás 1. hely, 100m 2. hely, 200m 4. hely

* * *

Junior válogatott viadal 

Horváth Lotti 12.C hármasugrás 5. hely, 4×100m váltó 2. hely

* * *

Serdülő Országos Bajnokság 

Csóti Jusztina 10.C 200m 3. hely, 100m 5. hely,
Tóth Áron 8.A 400m 11. hely

* * *

Felnőtt Országos Bajnokság

Horváth Lotti 12.C 100m 3. hely, 200m 5. hely, hármasugrás 9. hely
Felkészítő tanáruk: Csikós József