Tanulmányi verseny eredmények - 2013/2014.

Gábor Dénes számítástechnikai emlékverseny

Tóth Miklós 7.A 4. hely
Szabó Anna 9.D 5. hely
Tóth-Lakics Dalma 10.D 4. hely
Felkészítő tanáruk: Kámán Tibor, aki az eredményes felkészítés miatt különdíjat kapott

2014. Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny

* * *

Olasz nyelv OKTV döntő

Korpics Fanni 11.C 7. hely

* * *

Francia nyelv OKTV döntő

Mátrai Réka 12.B 30. hely
Felkészítő tanára: Takács Éva

* * *

Öveges József fizikaverseny országos döntő

Krasznai Anna 8.A III. díj
Felkészítő tanára: Farkas László

* * *

Megyei német nyelvi verseny

Szelestei Hanna 10.C 1. hely
Horváth Zita 10.C 2. hely
Felkészítő tanáruk: Páncsics Éva

* * *

"Itthon, otthon vagy!" országos földrajz verseny

Kéri Balázs 10.B országos 1. hely
Felkészítő tanára: Zámbó Zoltán

* * *

Országos Elsősegély-ismereti Verseny

Bene Borbála 9.D, Dublecz Dávid 9.D, Szita Bettina 9.D, Tóth Barbara 9.D országos 16. hely
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny

Tóth-Lakits Dalma 10.D országos 12.
Szabó Anna 9.D országos 21.

* * *

Megyei biológiaverseny

Ferenczi Kata 11.D megyei 2. hely
Felkészítő tanára: Bertáné Kövesdi Gabriella

Kiss Orsolya 10.D megyei 3. hely
Felkészítő tanára: Németh Rita

* * *

Országos Szilárd Leó Fizikaverseny

Németh Flóra 10.D országos 8. hely, legjobb leány versenyző
Marosvári Kristóf 11.B országos 13. hely
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizika Verseny

Németh Flóra 10.D országos 27. hely
Felkészítő tanára: Farkas László

* * *

Herman Ottó Országos Biológia Verseny középdöntője

Vas Fruzsina 8.A 2. hely
Felkészítő tanára: Vass Adrien

* * *

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

Krasznai Anna 8.A 1. hely, az országos döntőbe jutott
Szörényi Fruzsina 8.A 3. hely
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Irinyi János Kémiaverseny országos döntője

Németh Flóra Boróka 10.D 7. hely
Felkészítő tanára: Molnár Eszter 

* * *

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Fonyó Viktória 12.D országos 6. hely
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Matematika OKTV döntő

Fonyó Viktória 12.D 2. hely
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Biológia OKTV döntő

Kocsis Anita 12.D 42.hely
Felkészítő tanára: Németh Rita

* * *

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Németh Flóra 10.D országos 9. hely
Felkészítő tanára: Fonyó Lajos

* * *

Magyar Vöröskereszt Területi Elsősegélyverseny

1. helyezés Vöröskeresztes ismeretek kategóriában
3. helyezés Elsősegélynyújtó versenyen
Résztvevő tanulók: Asbóth Barbara 9.D, Bene Borbála 9.D, Dublecz Dávid 9.D, Szita Bettina 9.D, Tóth Barbara 9.D
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

 

* * *

Országos angol nyelvi verseny megyei fordulója

Tóth Miklós 7.A 1.hely, az országos döntőbe jutott
Nyárádi Dániel 7.A 2. hely
Felkészítő tanáruk: Németh Zsuzsanna

* * *

Megyei angol nyelvi verseny

Bangó Adrienn 10.D 1. hely
Felkészítő tanára: Ferencz Melinda

Kondorosy Blanka Zsófia 10.C 3. hely
Felkészítő tanára: Karácsonyi Ágnes

* * *

Megyei fizikaverseny

Németh Flóra 10.D 2. hely
Szántó Benedek 10.D 3. hely
Marosvári Kristóf 11.B 2. hely
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Vas Fruzsina 8.A megyei 1. hely
Felkészítő tanára: Szabó Edit

* * *

Megyei fizikaverseny

Németh Flóra 10.D 2. hely
Szántó Benedek 10.D 3. hely
Marosvári Kristóf 11.B 2. hely
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny

Németh Flóra 10.D döntőbe jutott
Felkészítő tanára: Farkas László

* * *

Olasz fesztivál

Élőbeszéd B 4.csoport
Korpics Fanni 11.C 1. hely

Gasztronómiatörténeti vetélkedődicséret: 
Sötét Barbara 9.B, Kolthay Edina 9.B
Felkészítő tanáruk: Czibor Anikó
Bódis Máté 11.C, Kiss Vivien 11.C 
Felkészítő tanáruk: Horváth Angéla

* * *

Hevesy György Országos Kémia Verseny

Karikó Petra 7.A megyei 2. hely
Felkészítő tanárai: Molnár Piroska, Németh Rita

* * *

Arany Dániel Matematikaverseny döntőjébe jutott

Horváth Fanni 9.D
Felkészítő tanára: Rónaky Attila

Szántó Benedek 10.D
Tóth-Lakics Dalma 10.D
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

* * *

Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny döntőjébe jutott

Tóth Miklós 7.A
Szabó Anna 9.D
Tóth-Lakics Dalma 10.D
Pickó Anna 12.D
Felkészítő tanáruk: Kámán Tibor

* * *

Országos Továbbképző Zenei Verseny

Illés Kristóf 11.D szóló kategória országos 1. hely
Vass Benjámin 11.B szóló kategória országos 3. hely

* * *

Diákszínjátszó találkozó

A Színházi Világnap alkalmából 2014. március 28-án a Balaton Színházban rendezett diákszínjátszó találkozón Kéri Balázs (10.B) elnyerte a legjobb férfiszínész, míg Ferencz Melinda Magdolna tanárnő a legjobb rendezésért járó díjat.

* * *

Zala megyei zeneiskolák VII. fafúvós találkozója

Sáfár Anna 10.D arany fokozat

* * *

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny országos döntője

Vas Fruzsina 8.A 7. hely
Felkészítő tanára: Szabó Edit

Berta Gabriella 7.A 16. hely
Felkészítő tanára: Hinger Tamás

* * *

Fodor József Biológia Verseny

Polgár Patrik 9.D országos 7. hely
Szabó Angelika 9.D országos 8. hely
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Országos Szilárd Leó Fizikaverseny döntőjébe jutott

Marosvári Kristóf 11.B
Németh Flóra 10.D
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Frankofón vetélkedő

Vajdás csapat 5. hely
A csapat tagjai: Bagyó Nóra 10.C, Balaskó Péter 10.C, Cziráki Bálint 10.C, Papp Adrienn 10.C, Rozner Regina 10.C
Felkészítő tanáruk: Takács Éva

* * *

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny megyei forduló 

Németh Flóra 10.D megyei 1. hely
Felkészítő tanára: Molnár Eszter

* * *

Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Fonyó Viktória 12.D 2. díj, Tánczos Barna szenátor különdíját is megkapta egy igen nehéz feladat szép megoldásáért
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Németh Flóra 10.D 3. díj
Felkészítő tanára: Fonyó Lajos

* * *

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Németh Flóra 10. D megyei 1. hely, bejutott az országos döntőbe.
Felkészítő tanára: Fonyó Lajos

Fonyó Viktória 12..D megyei 1. hely
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Biológia OKTV döntőjébe jutott

Kocsis Anita 12.D
Felkészítő tanára: Németh Rita

* * *

Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott

Tóth-Lakits Dalma 10.D és Szabó Anna 9.D

* * *

Kavics Kupa

Fonyó Viktória 12.D országos 3. hely
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

Berta Gabriella 7.A megyei 1. hely, döntőbe jutott
Nagy-Pál Dorottya 7.A megyei 2. hely
Felkészítő tanáruk: Hinger Tamás

Vas Fruzsina 8.A megyei 1. hely, döntőbe jutott
Felkészítő tanára: Szabó Edit

* * *

Mikola Sándor fizikaverseny 2. fordulójába jutott

Bondor Bence 9.D, Szabó Anna 9.D, Horváth Fanni 9.D, Molnár Barna 10.D, Németh Flóra 10.D, Szántó Benedek 10.D
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Francia nyelvi OKTV döntőjébe jutott

Mátrai Réka 12.B
Felkészítő tanára: Takács Éva

* * *

Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny

Molnár Barna 10.D 1. hely
Németh Flóra 10.D 1. hely
Kiss Orsolya 10.D dicséretben részesült
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Matematika OKTV döntőjébe jutott

Fonyó Viktória 12.D
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Olasz nyelv OKTV döntőbe jutott

Korpics Fanni 11.C

* * *

"Testünk titkai" biológia verseny

Héri Sára 8.A 1. hely
Horváth Patrícia 8.A 3.hely
Felkészítő tanáruk: Vass Adrien

* * *

Dürer verseny

Országos 2. hely
A csapat tagjai: Németh Flóra 10.D, Szántó Benedek 10.D, Horváth Fanni 9.D
Felkészítő tanárok: Fonyó Lajos és Rónaky Attila

* * *

Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny Alkalmazás kategória második fordulójába jutott

Tóth-Lakits Dalma 10.D és Németh Flóra 10.D
Felkészítő tanáruk: Kámán Tibor

* * *

Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny második fordulójába jutott

Tóth-Lakits Dalma 10.D és Szabó Anna 9.D

* * *

Négy Megye Matematika Versenye

Fonyó Viktória 12. D egyéni versenyben 5., Zala megye válogatottjaként 2. hely
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Georgikon Középiskolai Biológia Verseny döntője

Kocsis Anita 12.D 4. hely
Felkészítő tanára: Németh Rita

* * *

Arany Dániel Matematikaverseny 2. fordulójába jutott

Dencs Domonkos 9.D, Gachályi Pál 9.D, Horváth Fanni 9.D, Kláminger Marcell 9.D, Kovács Dominik 9.D, Molnár Maximilián 9.D, Szabó Anna 9.D
Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

Ángyán Márk 10.B, Marosvölgyi Péter 10.B
Felkészítő tanáruk: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Bácsics Petra 10.D, Lekics László 10.D, Molnár Barna 10.D, Németh Flóra 10.D, Szabó Petra 10.D, Szántó Benedek 10.D, Tamási Zoltán 10.D, Tóth-Lakics Dalma 10.D
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

* * *

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny megyei fordulójába jutott

Vass Fruzsina 8.A
Felkészítő tanára: Szabó Edit

Berta Gabriella 7.A, Nagy-Pál Dorottya 7.A
Felkészítő tanáruk: Hinger Tamás

* * *

Varga Tamás Matematika verseny 2. fordulójába jutott

Szörényi Fruzsina 8.A, Németh Gergő 8.A, Szabó Bence 8.A
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

Simon Botond 7.A
Felkészítő tanára: Schuch Angéla

* * *

Francia nyelvi OKTV 2. fordulójába jutott

Mátrai Réka 12.B
Felkészítő tanára: Takács Éva

* * *

Idei eredményei alapján Fonyó Viktória 12.D és Németh Flóra 10. D osztályos tanulók meghívást kaptak a Nemzetközi Magyar Matematika Versenyen való részvételre.

* * *

EGMO (European Girls' Mathematical Olympiad) első selejtezője

Fonyó Viktória 12.D 3. hely

* * *

Biológia OKTV második fordulójába jutott

Kocsis Anita 12.D
Felkészítő tanára: Németh Rita

Balogh Lilla 11.D
Felkészítő tanára: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Matematika OKTV második fordulójába jutott

Fonyó Viktória 12.D
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Dürer Versenyen iskolánk csapata bejutott az országos döntőbe

A csapat tagjai: Németh Flóra 10.D, Szántó Benedek 10.D, Horváth Fanni 9.D
Felkészítő tanárok: Fonyó Lajos és Rónaky Attila

* * *

Olasz nyelvi OKTV második fordulójába jutott:

Bíró Petra 11.C
Felkészítő tanára: Horváth Angéla

Korpics Fanni 11.C

* * *

Megyei Középiskolai Matematika Verseny

Németh Flóra 10.D 1. hely
Szántó Benedek 10.D 2. hely
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

Fonyó Viktória 12.D 1. hely
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Fizika OKTV 2. fordulójába jutott

Marosvári Kristóf 11.B
Felkészítő tanára: Farkas László

* * *

Kémia OKTV második fordulójába jutott

Kocsis Anita 12.D
Felkészítő tanára: Molnár Eszter

* * *

Zemplén Győző fizikaverseny

Marosvári Kristóf 11.B 5. hely
Felkészítő tanára: Farkas László

* * *

Idegen Nyelvi Fesztivál

Szi Petra 12.C modern ének kategóriában 1. hely
Augusztinyi Dániel 12.C klasszikus dal kategóriában 1. hely
Felkészítő tanáruk: Németh Zsuzsanna

* * *

MOL Junior Freshhh Komplex Természettudományi Vetélkedő

"Lányok" nevű csapat országos 8. hely
A csapat tagjai voltak: Fonyó Viktória 12.D, Németh Flóra 10.D, Ferenczy Kata 11.D
Segítő tanár: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

A Hévízi Bibó Gimnázium 20 éves fennállásának alkalmából meghirdetett képzőművészeti alkotói pályázat

Középiskolai kategóriában Horváth Patrícia 8.A II., Ángyán Ramóna 12.C III. helyezést ért el.

* * *

Bolyai Matematika csapatverseny

Simon Botond, Rácz Levente, Nyárádi Dániel, Gachályi Mátyás 7.A osztályos tanulók csapata megyei 2. hely
Felkészítő tanáruk: Schuch Angéla

* * *

Izsák Imre Gyula Komplex Természettudományos Verseny

Hagyományos verseny:
Fonyó Viktória 12. D matematikából az abszolút 1. hely, összetett versenyben (matematika, fizika, informatika programozás) 6. hely

Lányok versenye (matematika, informatika alkalmazás): 
Pickó Anna 12.D 3. hely

Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház és a BFNP Igazgatósága által szervezett Zöld-nap

A 2. helyezett csapat tagjai: Gerencsér Dóra 9.D, Lukács Tünde 9.D, Ménes Maja Réka 9.D, Polgár Patrik Zoltán 9.D, Pordán Gréta 9.D
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Lengyel Nemzetközi Matematika Verseny

Fonyó Viktória 12.D és Németh Flóra Boróka 10.D egyaránt 3. díjat nyertek
Felkészítő tanáraik: Fonyóné Németh Ildikó és Fonyó Lajos

* * *

Az Országos Matematikai Verseny Tréning

Németh Flóra Boróka 10.D 1. hely
Szántó Benedek 10.D 4. hely
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

* * *

KÖMAL

Matematika B pontverseny: Fonyó Viktória 12.D 5. hely, a fizika P pontversenyben 13.hely
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Matematika K pontversenyben Németh Flóra Boróka 10.D 9. hely
Felkészítő tanára: Fonyó Lajos

* * *