Tanulmányi verseny eredmények - 2014/2015.

Eötvös József középiskolai szónokverseny

Ábel Anna 11.D országos 5. hely
Felkészítő tanára: Hinger Tamás

* * *

EU-Óra országos vetélkedő

A 8.A osztály csapata 1. helyezést ért el. 
A csapat tagjai: Horváth Erik, Tóth Martin, Rácz Levente, Nyárádi Dániel
Felkészítő tanáruk: Zomboryné Márkus Andrea

 

* * *

Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny

Tóth Miklós 8.A országos 1. hely
Szabó Anna 10.D országos 1. hely
Felkészítő tanáruk: Kámán Tibor

* * *

Hatvani István Fizikaverseny

Nagy Domonkos 7.A országos 1. hely
Krasznai Anna 9.A országos 2. hely
Csuha Boglárka 9.B országos 6. hely
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Országos Elsősegély-ismereti Verseny

Országos 7. hely - A csapat tagjai: Bene Borbála 10.D, Tóth Barbara 10.D, Dublecz Dávid 10.D
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Mikola Sándor országos fizikaverseny döntő

Krasznai Anna 9.A országos 5. hely
Felkészítő tanára: Farkas László

* * *

Somogy Megyei Zeneiskolák Kamarazenei Találkozója

Gorzó Fruzsina 11.C és Horváth Laura 12.A arany minősítés.

* * *

Országos Elsősegélyverseny döntőjébe jutott csapat tagjai:

Bene Borbála 10. D, Tóth Barbara 10. D, Dublecz Dávid 10. D
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Szitakötő folyóirat országos mese- és versíró pályázata

Szántó Virág Veronika 8.A 2. helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Hinger Tamás

* * *

Eötvös József országos középiskolai szónokverseny

Ábel Anna 11.D a regionális középdöntőben 4. helyezést ért el, és az országos döntőbe jutott.
Felkészítő tanára: Hinger Tamás

* * *

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny országos fordulója

Pontyos Kata 7.A 5. helyezett
Tóth Veronika 7.A 5. helyezett
Felkészítő tanár: Szabó Edit

* * *

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulója

Pontyos Kata 7.A 1. helyezett
Felkészítő tanár: Szabó Edit

* * *

Festeticsek Keszthelyen helyismereti verseny

Gombás Ákos és Illés Gergely I. helyezést ért el.

2015 festeticsek keszthelyen

* * *

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Tóth-Lakits Dalma 11. D országos 12. hely
Felkészítő tanára: Fonyó Lajos

* * *

Kitaibel Pál Középiskolai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny

Polgár Patrik 10. D országos 3. helyezés
Felkészítő tanára: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Matematika OKTV döntő

Tóth-Lakits Dalma 11.D 26. hely
Szántó Benedek 11.D 37. hely
Felkészítő tanáruk:: Fonyó Lajos

* * *

Olasz nyelvi OKTV döntő

Bíró Petra 12.C 23. hely
Felkészítő tanára: Horváth Angéla

* * *

Országos angol nyelvi verseny

Tóth Miklós 8.A 3. hely
Felkészítő tanára: Németh Zsuzsanna

* * *

Megyei biológiaverseny

Kiss Orsolya 11.D 1. hely
Farkas Benjámin 11.D 2. hely
Kató Dorottya 11.D 3. hely
Felkészítő tanáruk: Németh Rita

* * *

Megyei fizikaverseny

Krasznai Anna 9.A 1. hely
Csuha Boglárka 9.B 2. hely
Marosvári Kristóf 12.B 3. hely
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

7. osztályos tanulók megyei fizikaversenye

Nagy Domonkos Máté 7.A 3. hely
Felkészítő tanára: Farkas László

* * *

Festetics Városok Találkozója - műveltségi vetélkedő

I. helyezést ért el a Keszthelyi Vajda János Gimnázium csapata

2015 festetics varosok

* * *

Országos Szilárd Leó Fizikaverseny

Németh Flóra 11.D országos 3. hely
Marosvári Kristóf 12.B országos 12. hely
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

Tóth Miklós 8.A megyei 1. hely, az országos döntőbe jutott 16. helyen
Felkészítő tanára: Szörényi Zoltán

* * *

Orosz nyelvi OKTV döntő

Nagy Nikoletta 11.B 10. hely
Felkészítő tanára: Vajas Ildikó

* * *

Országos Szilárd Leo Fizikaverseny döntőjébe jutott

Németh Flóra 11.D, Marosvári Kristóf 12.B
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Mikola Sándor Országos Fizikaverseny döntőjébe jutott

Krasznai Anna 9.A
Felkészítő tanára: Farkas László

* * *

Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Csuha Boglárka 9.B osztályos tanuló dicséretet kapott
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Németh Flóra 11.D osztályos tanuló dicséretet kapott
Felkészítő tanára: Fonyó Lajos

* * *

A Magyar Vöröskereszt Zalaegerszeg Területi Szervezete által megrendezett elsősegélynyújtó verseny

Vöröskeresztes ismeretek kategóriában
Bene Borbála, Bondor Bence, Dublecz Dávid, Gerencsér Dóra, Tóth Barbara 10.D-s csapat 1. hely

Elsősegélynyújtó verseny (összetett)
Soós Eszter, Lukács Tünde, Novák Mercédesz, Szabó Virág, Kiss Dániel 10.D-s csapat 2. hely
Bene Borbála, Bondor Bence, Dublecz Dávid, Gerencsér Dóra, Tóth Barbara 10.D-s csapat 4. hely

Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Kémia OKTV országos döntője

Németh Flóra Boróka 11.D 26. hely
Felkészítő tanára: Molnár Eszter

* * *

Curie Kémiaverseny területi döntője

Klenovics Szilvia 12.D 2. hely
Felkészítő tanára: Molnár Eszter

* * *

Festival d'Italiano

Kiss Réka 9.C élőbeszéd A dicséret, versmondás 1. hely
Tódor Kitti 9.C versmondás 2. hely
Király Katinka 12.A ELTE Magrelli versfordítás 2. hely
Felkészítő tanáruk: Czibor Anikó

* * *

Színház Világnapja rendezvény

Boda Ábel 9. A lett a legjobb férfi főszereplő, Szörényi Fruzsina 9.A a legjobb női mellékszereplő.
Felkészítő tanáruk: Ferencz Melinda

* * *

Arany Dániel Matematika Versenyen országos döntőbe jutottak

Csuha Boglárka 9.B, Sisák Sándor 9.B
Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

* * *

Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti forduló

8. osztályos gimnáziumi kategóriában a 8.a osztály „Nyolc ász” csapata 2. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Berta GabriellaKarikó PetraRácz LeventeTóth Miklós
Felkészítő tanáruk: Szörényi Zoltán

* * *

Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny

Gombási Ákos 9.B I/B kategóriában megyei 1. hely
Polgár Patrik Zoltán 10.D II/B kategóriában megyei 1. hely
Felkészítő tanáruk: Molnár Eszter

* * *

Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny

Nagy Domonkos 7.A, Tóth Miklós 8.A, Szabó Anna 10.D országos döntőbe jutott
Felkészítő tanáruk: Kámán Tibor

* * *

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei döntő

Németh Gergő 9.B egyéni megyei 2. hely
Németh Gergő, Sisák Sándor, Ángyán Patrik 9.B-s csapat megyei 1. hely
Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

Németh Flóra 11.D egyéni megyei 1. hely,
Németh Flóra, Tóth-Lakits Dalma, Szántó Benedek 11.D-s csapat megyei 2. hely
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

* * *

Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Az idei matematika versenyeken elért eredményei alapján 3 diákunk képviselheti Magyarországot április 8-12. között Szabadkán a Nemzetközi Magyar Matematika Versenyen.

Meghívást kaptak: 
Csuha Boglárka 9.B, Sisák László Sándor 9.B
Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó
Németh Flóra Boróka 11. D
Felkészítő tanára: Fonyó Lajos

* * *

Eötvös József középiskolai szónokverseny iskolai forduló

1. Sáringer-Kenyeres Péter 11.D
2. Ábel Anna 11.D
3. Kéri Balázs 11.B
Az első két helyezett továbbjutott a regionális fordulóba.
Felkészítő tanár: Hinger Tamás

* * *

Orosz OKTV

Nagy Nikolett 11.B döntőbe jutott.
Felkészítő tanára: Vajas Ildikó

* * *

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny megyei döntő

Polgár Patrik Zoltán 10.D 1. hely
Felkészítő tanára: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

"Es weihnachtet schon" országos karácsonyi csapatverseny

Nyíri Fanni, Kristyán Fanni, Mirolya Dorottya, Városi Rebeka, Szabó Emese 10.C-s tanulók csapata 12. helyezést ért el.
Bagi Dóra, Zsinkó Dániel, Horváth Márton, Szalai Anna, Mátés Renáta 10.C-s tanulók csapata 17. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk: Arányiné Németh Márta és Vajas Ildikó

* * *

Budó Ágoston Fizikai feladatmegoldó verseny

Németh Flóra 11.D 2. hely,
Szántó Benedek 11.D 3. hely,
Marosvári Kristóf 12.B dicséret

Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Kémia OKTV döntőjébe jutott

Németh Flóra 11.D
Felkészítő tanára: Molnár Eszter

* * *

Savaria Országos Történelem Tantárgyi verseny - megyei döntő

Vas Fruzsina 9.A megyei 2. hely
Felkészítő tanára: Varga Sz. Gábor

* * *

Matematika OKTV döntőjébe jutott

Tóth-Lakics Dalma 11.D, Szántó Benedek 11.D
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

* * *

Fodor József Országos Biológia Verseny

Polgár Patrik 10.D 5. hely,
Szabó Angelika 10.D 15. hely,
Ferenczi Kata 12.D 11. hely,
Balogh Lilla 12.D 15. hely
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Országos történelem tanulmányi verseny - megyei eredmények

Nagy-Pál Dorottya 8.A megyei 2. hely
Felkészítő tanára: Zomboryné Márkus Andrea

* * *

Olasz OKTV döntőbe jutott

Bíró Petra 12.C
Felkészítő tanára: Horváth Angéla

* * *

Varga Tamás matematikaverseny döntőjébe jutott:

Benczik Boglárka 7.A, Nagy Domonkos 7.A
Felkészítő tanáruk: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

* * *

Országos Lotz Károly helyesírási és szövegértési verseny megyei forduló

Pontyos Kata 7.A 1. hely, Tóth Veronika 7.A 2. hely, Benczik Boglárka 7.A 3. hely
Pontyos Kata összesítésben a 2., Tóth Veronika a 18. legjobb pontszámmal bejutott az országos döntőbe.
Felkészítő tanáruk: Szabó Edit

Berta Gabriella 8.A 2. hely
Felkészítő tanára: Hinger Tamás

* * *

Dürer verseny

Az országos döntőjében iskolánk csapata 7. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Németh FlóraLekics László és Szántó Benedek 11. D osztályos tanulók.
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

* * *

4 megye matematika versenye

Zala Megye nyerte meg a versenyt és a vándorserleget
A csapat tagjai voltak: Tóth-Lakits Dalma 11.D, Németh Flóra 11.D, Szántó Benedek 11. D
Egyéni versenyben Tóth-Lakits Dalma 2., Németh Flóra 7., Szántó Benedek 10. hely
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

* * *

Georgikon Biológia Tanulmányi Verseny országos döntője

Balogh Lilla 12.D 7. helyezés
Ferenczi Kata 12.D 12. helyezés
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny megyei fordulójába jutott:

Polgár Patrik 10.D
Felkészítő tanára: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Művészettörténet OKTV 2. fordulójába jutott

Arany Julianna 12.D, Bíró Petra 12.C, Cséby Hanna 12.C, Epres Virág 11.B
Felkészítő tanáruk: Ferge Rita

* * *

Megyei Középiskolai Matematikaverseny

Sisák Sándor 9.B 3. hely
Felkészítő tanára: Fonyóné Németh Ildikó

Tóth-Lakits Dalma 11.D 1. hely
Németh Flóra 11.D 2. hely
Szántó Benedek 11.D 3. hely
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

* * *

Arany Dániel Országos Matematika Verseny második fordulójába jutottak:

Ángyán Patrik 9.B, Csuha Boglárka 9.B, Kalu Botond 9.B, Németh Gergő 9.B, Sisák Sándor 9.B
Felkészítő tanáruk: Fonyóné Németh Ildikó

Kovács Dominik Alex 10.D, Szabó Anna 10.D
Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

* * *

Országos történelem tanulmányi verseny megyei fordulójába jutottak:

Nagy-Pál Dorottya 8.A
Felkészítő tanára: Zomboryné Márkus Andrea

Tóth Veronika 7.A
Felkészítő tanára: Varga Sz. Gábor

* * *

Fizika OKTV 2. fordulójába jutott:

Németh Flóra 11.D, Marosvári Kristóf 12.B
Felkészítő tanáruk: Farkas László

* * *

Kémia OKTV második fordulójába jutott:

Németh Flóra 11.D
Felkészítő tanára: Molnár Eszter

* * *

Biológia OKTV második fordulójába jutott:

Balogh Lilla 12.D, Ferenczi Kata 12.D
Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Olasz OKTV második fordulójába jutott:

Bíró Petra 12.C
Felkészítő tanára: Horváth Angéla

* * *

Dürer verseny

Németh Flóra 11.D, Lekics László 11.D, Szántó Benedek 11.D tanulók csapata a Nyugat_Dunántúli régióban 1. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

* * *

Matematika OKTV 2. fordulójába jutott:

Lekics László 11.D, Németh Flóra 11.D, Szántó Benedek 11.D, Tóth-Lakics Dalma 11.D
Felkészítő tanáruk: Fonyó Lajos

Patai Tímea 12.D
Felkészítő tanára: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

* * *

Orosz OKTV 2. fordulójába jutott:

Nagy Nikoletta 11.B
Felkészítő tanára: Vajas Ildikó

* * *

Informatika OKTV 2. fordulójába jutott:

Tóth-Lakics Dalma 11.D
Felkészítő tanára: Kámán Tibor

* * *

Bolyai csapatverseny - magyar nyelv és irodalom

Bernáth Éva, Lekics Krisztina, Szládovics Katica, Tóth Veronika 7.A országos 5. hely
Felkészítő tanáruk: Szabó Edit

 

* * *

Bolyai matematika csapatverseny

Vamper Vera, Bentzik Boglárka, Nagy Anna, Szijgyártó Petra 7.A megyei 3. hely
Felkészítő tanáruk: Dr. Berkéné Várbíró Beáta

Tóth Dzsenifer, Tóth Martin, Tóth Miklós, Kator Balázs 8.A megyei 3. hely
Felkészítő tanáruk: Schuch Angéla

* * *

Bolyai magyar nyelv és irodalom csapatverseny

Bernáth Éva, Lekics Krisztina, Szládovics Katica, Tóth Veronika 7.A megyei 1. hely, az országos döntőbe jutott
Felkészítő tanáruk: Szabó Edit

* * *

Szép magyar beszédért vers- és prózamondó verseny

7-8. évfolyam
1. hely Töreki Tilda 7.A
Felkészítő tanára: Szabó Edit

9-12. évfolyam
1. hely Kiss Réka 9.C
2. hely Benczik Veronika 9.C
Felkészítő tanáruk: Hinger Tamás

* * *

"Földünkért Világnap" verseny

"Zöldek" csapata 1. hely
A csapat tagjai: Gerencsér Dóra 10.D, Lukács Tünde 10.D, Ménes Maja 10.D, Polgár Patrik 10.D, Varga Sára 10.D

"Csodabogarak" csapata 2. hely
A csapat tagjai: Bene Borbála 10.D, Bondor Bence 10.D, Dublecz Dávid 10.D, Kiss Dániel 10.D, Tóth Barbara 10.D

Felkészítő tanáruk: Bertáné Kövesdi Gabriella

* * *

Göcsej Harci Túra - Zala megyei honvédelmi verseny

Csapat: IV. helyezés
A csapat tagjai: Dencs Domonkos 10.D, Nagy Borbála 12.B, Gáspár Barbara 10.C, Lazaridisz Máté 10.D osztályos tanulók

Felkészítő tanáruk: Markovics György András

* * *

Országos Honvédelmi Járőrverseny

Általános Iskolai kategória - Csapat: Országos II. helyezés
Csapattagok: Mácsek Áron 8.A, Horváth Henrik 8.A, Denkler Nikosz 7.A osztályos tanulók

Középiskolai kategória - Csapat: Országos IV. helyezés
Csapattagok: Dencs Domonkos 10.D, Lazaridisz Máté 10.D, Polgár László 12.B osztályos tanulók

Felkészítő tanár: Markovics György

* * *

A Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok 2013/2014-es pontversenyében az alábbi tanulók szép eredményeket értek el:

A matematika pontversenyben a 10. osztályosok között Németh Flóra 11.D 43. helyet, a 12. osztályosok között Fonyó Viktória5-6. helyet ért el.

Felkészítő tanáraik: Fonyó Lajos és Fonyóné Németh Ildikó

A fizika mérési feladatok versenyében Tóth Miklós 8.A osztályos tanuló 15-16. helyen végzett.

Felkészítő tanára: Szörényi Zoltán

A fizika feladatok pontversenyében a 10. osztályosok között Németh Flóra 11.D 7., Szántó Benedek 11.D 10., a 11. évfolyamosok versenyében Marosvári Kristóf 12.B 9. helyet szerzett.

Felkészítő tanáruk: Farkas László

Az informatika pontversenyben Fonyó Viktória volt 12. évfolyamos diáktársunk 10. helyet szerzett.

* * *

Megyenapi ünnepség Zalaváron

Fonyó Viktória volt 12. évfolyamos diáktársunk az Év Zalai Diákja kitüntető címet kapta kiemelkedő tanulmányi és versenyeredményei elismeréséül.