Sporteredmények - 2014/2015.

Íjász Diákolimpia

Bencsik Márk 7.A az Íjász Diákolimpia Döntőjében olimpiai serdülő kategóriában ezüstérmet szerzett.

* * *

Országos Atlétikai Diákolimpia

Csóti Jusztina 11.C 100 m arany, 200 m ezüst, hármasugrás ezüst, 4×400 m bronz
Kusztor Kitti 11.B hármasugrás bronz, 4×400 m bronz, 100 m 5. hely
Gárdos Piroska 10.B 800 m 6. hely, 1500 m 5. hely, 4×400 m váltó bronz
Veress Virág 11.C hármasugrás 5. hely, 4×400 m bronz
Kendeh Lili 11.D hármasugrás 7. hely
Pálmai Diána 11.C hármasugrás 8. hely
Zarnóczai Zalán 11.B 3000 m 6. hely
Felkészítő tanáruk: Csikós József

 

* * *

Amatőr labdarúgó Coca-Cola Kupa területi döntő

3. hely
A csapat tagjai: Pordán Gréta 10.D, Kaszás Natália 12.A, Szabó Anna 10.D, Kusztor Kitti 11.B, Horváth Panna 9.B, Borda Gréta 10.C, Szalai Anna 10.C, Veress Virág 11.C, Pálmai Diána 11.C, Ágoston Kitti 11.B
Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Megyei amatőr kézilabda diákolimpia

Lány csapat 1. hely
A csapat tagjai: Lukács Eszter 11.D, Simon Bettina 12.B, Nagy Borbála 12.B, Veress Virág 11.C, Pálmai Diána 11.C, Kendeh-Kirchoff Lili 11.D, Kusztor Kitti 11.B, Kiss Orsolya 11.D, Lukács Tünde 10.D

 

Fiú csapat 2. hely
A csapat tagjai: Sirsom Dominik 12.B, Krasznai Martin 12.B, Németh Marcell 12.B, Németh Milán 10.B, Tóth Márton 11.D, Tamási Zoltán 11.D, Mazzag Tamás 10.B, Lazaridisz Máté 10.D, Horvát Soma 10.B, Kláminger Marcell 10.D

Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Párbajtőr diákolimpia

Csapatverseny 3. hely. A csapat tagjai: Németh Gergő 9.B, Cziráki Bálint 11.C, Gárdos Tamás 8.A, Boda Ábel 9.A.
Cziráki Bálint 11.C egyéni 7. hely.
Schiffer Klaudia 12.C egyéni 6. hely.

   

* * *

Íjászat Budapest Bajnokság

Bencsik Márk 7.A olimpiai serdülő íjász kategóriájában ezüstérmet szerzett.

* * *

Megyei mezei futó diákolimpia

VI. korcsoport lány 1. hely
A csapat tagjai: Kendeh Lili 11.D, Pálmai Diána 11.C, Veress Virág 11.C, Vígh Fanni 12.D, Kusztor Kitti 11.B, Ágoston Kitti 11.B

V. korcsoport lány 2. hely 
A csapat tagjai: Elgner Rebeka 10.B, Városi Rebeka 10.C, Nyíri Fanni 10.C, Szabó Emese 10.C

V. korcsoport fiú 1. hely 
A csapat tagjai: Tóth Áron 9.A, Ágoston Richárd 11.C, Dencs Domonkos 11.D, Péter Brúnó 10.D, Bartha Milán 10.B

V. korcsoport Péter Brúnó 10.D egyéni 1. hely
VI. korcsoport Zarnóczai Zalán 11.B egyéni 1. hely

Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Dél Dunántúli Régiós íjász diákolimpia, pálya GP

Bencsik Márk a gimnázium 7/A osztályos tanulója Pakson a Dél Dunántúli Régiós íjász diákolimpiát olimpiai serdülő kategóriájában megnyerte. Debrecenben a pálya GP első fordulóját kategóriájában megnyerte.

* * *

„Amatőr” Kosárlabda Diákolimpia országos döntő

Leány csapat III. hely
Csapattagok: Kiss Orsolya 11.D, Sáfár Anna 11.D, Lukács Eszter 11.D, Kendeh- Kirchknopf Lili 11.D, Gerencsér Dóra 10.D, Lukács Tünde 10.D, Szabó Anna 10.D, Horváth Panna 9.B, Balázs Tamara 9.B

Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

 

A keszthelyi Vajda „csodabronza” ... - Cikk a Zalai Hírlap oldalán

* * *

Országos Diákolimpia 4×1500 váltófutás

Országos IV. hely
A csapat tagjai: Ábrahám Richárd 11.C, Péter Brúnó 10.D, Zarnóczai Zalán 11.B
Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

OLIMPICI GP4 Bükfürdő Kupa Újonc Fiú Párbajtőr 

Gárdos Tamás 8. a. III. hely
Edző: Borosné Eitner Kinga

 

* * *

Ch'ang Dung Sheng Shaolin Kung Fu Association Hungary stílisbajnoksága

Horváth Erik 8.a serdülő-junior fiú pusztakezes formagyakorlat 1. hely

2015 horvatherik kungfu

* * *

Teremíjász Országos Bajnokság

Bencsik Márk 7.A a Magyar Íjász Szövetség által rendezett terem Országos Bajnokság serdülő olimpiai kategória 1. hely.

* * *

Fedettpályás Ifjúsági és Junior Atlétika Országos Bajnokság

Csóti Jusztina 11.C 60m 2. hely, hármasugrás 2. hely, 200m 5. hely,
Gárdos Piroska 10.B 400m 8. hely, 800m 9. hely,
Kusztor Kitti 11.B hármasugrás 3. hely, távolugrás 4. hely, 60m 8. hely,
Veress Virág 11.C hármasugrás 8. hely,
Pálmai Diána 11.C hármasugrás 9. hely,
Tóth Áron 9.A 200m 18. hely,
Berta András 11.D 200m 23. hely,
Zarnóczai Zalán 11.B 1500m 13. hely,
Tóth Márton 11.D 200m 28. hely
Felkészítő tanáruk: Csikós József

 2015 atletika fedettpalyasob 01 2015 atletika fedettpalyasob 02

* * *

„Amatőr” kosárlabda diákolimpia megyei döntő

Leány csapat I. hely
Csapattagok: Kiss Orsolya 11.D, Sáfár Anna 11.D, Lukács Eszter 11.D, Gerencsér Dóra 10.D, Lukács Tünde 10.D, Szabó Anna 10.D, Horváth Panna 9.B, Balázs Tamara 9.B

A leány csapat tovább jutott az országos döntőre, ahol képviselik Zala megyét.

Fiú csapat II. hely
Csapattagok: Sólyom Ádám 12.B, Vörös Gellért 12.B, Hannos Gábor 12.B, Sirsom Dominik 12.B, Kövér Bálint 11.C, Tóth Levente 11.C, Fehér Zsombor 11.B, Pop Róbert 10.D, Horváth Ádám 10.D, Németh Zalán 9.C

Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

* * *

Teremíjászat Budapest Bajnokság

A Budapest Bajnokság teremíjászat versenyén Bencsik Márk 7.A serdülő olimpiai íjász kategóriában Budapest Bajnoka címet szerzett.

* * *

Sportlövő Országos Bajnokság

Mácsek Áron 8.A: Ifjúsági Futócél 10 m 40 vegyes: Országos Bajnok, Ifjúsági Futócél 10 m 30+30: Országos Bajnok, Junior Futócél 10 m 40 vegyes: Országos 3., Junior Futócél 10 m 30+30: Országos 3.

* * *

Sportlövészet - Zala Megyei Diákolimpia

Lazaridisz Máté 10.D osztályos tanuló nyílt irányzékú légpuska III. helyezés
Marton Ferenc 12.B osztályos tanuló nyílt irányzékú légpuska II. helyezés, légpisztoly I. helyezés (Zala Megyei Bajnok)
Mácsek Áron 8.A osztályos tanuló nyílt irányzékú légpuska IV. helyezés, légpisztoly II. helyezés
Nagy Borbála 12.B osztályos tanuló légpisztoly III. helyezés
Szabó Bence 9.A osztályos tanuló nyílt irányzékú légpuska IV. helyezés
Lazaridisz Máté, Nagy Borbála, Marton Ferenc, Mácsek Áron tanulók az országos döntőbe jutottak.

Felkészítő tanáruk: Markovics György András

Mácsek Áron 

* * *

Párbajtőr Országos Válogató Verseny

Cziráki Bálint 11.C osztályos tanuló Kadet korcsoportban VIII. helyezést ért el.
Farkas Csaba 9.A osztályos tanuló Junior korcsoportban XIV. helyezést ért el.
Gárdos Tamás 8.A osztályos tanuló újonc csapat tagjaként I. helyezést ért el.

Edzőjük: Borosné Eintner Kinga
Iskolai referens: Markovics György András

Gárdos Tamás 

* * *

Országos Atlétikai Váltó és Ügyességi Csapatbajnokság

Távolugró leány csapat 4. hely
1. Csóti Jusztina 11.C, 2. Kusztor Kitti 11.B, 3. Kendeh Lili 11.D, 4. Veress Virág 11.C, 5. Pálmai Diána 11.C

Svédváltó leány csapat 6. hely
1. Kusztor Kitti 11.B, 2. Kendeh Lili 11.D, 3. Csóti Jusztina 11.C, 4. Gárdos Piroska 10.B

Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Megyei Ügyességi és Váltó Csapatbajnokság

Távol leány csapat - 1. hely:
Csóti Jusztina 11.C, Kusztor Kitti 11.B, Kendeh Lili 11.D, Veress Virág 11.C, Pálmai Diána 11.C

4×1500m fiú váltó -1. hely:
Péter Brúnó 10.D, Ábrahám Richárd 11.C, Tóth Áron 9.A, Zarnóczai Zalán 11.B

4×800m leány váltó -1. hely:
Lukács Eszter 11.D, Veress Virág 11.C, Szabó Anna 10.D, Gárdos Piroska 10.B

Magasugrás leány csapat -2. hely:
Csóti Jusztina 11.C, Szabó Anna 10.D, Veress Virág 11.C, Kendeh Lili 11.D, Pálmai Diána 11.C

Távol fiú csapat - 2. hely:
Sirsom Dominik 12.B, Tóth Márton 11.D, Balaskó Péter 11.C, Tóth Áron 9.A, Berta András 11.D

Svédváltó fiú csapat -2. hely:
Tóth Márton 11.D, Berta András 11.D, Sirsom Dominik 12.B, Balaskó Péter 11.C

Svédváltó leány csapat -2. hely:
Kusztor Kitti 11.B, Kendeh Lili 11.D, Csóti Jusztina 11.C, Nagy Borbála 12.B

Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Kiss Dániel és Pordán Áron volt 12. évfolyamos diáktársunk az Országos Strandröplabda diákolimpia győztesei.

Felkészítő tanáruk: Porkoláb Dezső

* * *

A 2014 évi U16-os strandröplabdában Tóth-Lakics Petra és Héri Sára 9.A osztályos tanulók párosa magyar bajnok lett.