Sporteredmények - 2012/2013.

Atlétikai Diák Országos Bajnokság

Horváth Lotti 11.C 100m 2. hely, 200m 3. hely, hármasugrás 3. hely
Veress Virág 9.C hármasugrás 3. hely
Zarnóczai Zalán 9.B 3000m 3. hely
Sirsom Dominik 10.B 400 gát 3. hely, 110m gátfutás 7. hely
4×400m leány váltó 2. hely
   A csapat tagjai: Nagy Borbála 10.B, Veress Virág 9.C, Lukács Eszter 9.D, Horváth Lotti 11.C
Balogh Péter 11.A 400m 4. hely, 200m 5. hely
Nagy Borbála 10.B 400m 7. hely,
Kubicsek Máté 12.B 1500m 8. hely, 800m 8. hely
Kónya Gábor 11.A 100m 9. hely 200m 13. hely
4×100m fiú váltó 5. hely
   A csapat tagjai: Balaskó Péter 9.C, Tóth Márton 9.D, Kónya Gábor 11.A, Balogh Péter 11.A
4×400m fiú váltó 5. hely
   A csapat tagjai: Kubicsek Máté 12.B, Sirsom Dominik 10.B, Kónya Gábor 11.A, Balogh Péter 11.A

Felkészítő tanáruk: Csikós József

2013 Diák OB - Horváth Lotti 11.C2013 Diák OB - Zarnóczai Zalán 9.B2013 Diák OB - Sirsom Dominik 10.B2013 Diák OB - Balogh Péter 11.A2013 Diák OB - Veress Virág 9.C2013 Diák OB - 4×400m leány váltó, Csikós József

* * *

Országos Atlétikai Váltóbajnokság

4×1500m Junior váltó 2. hely
Kubicsek Máté 12.B, Molnár Márk 12.B, Zarnóczai Zalán 9.B

4×100m Ifjúsági váltó 3. hely
Balaskó Péter 9.C, Tóth Márton 9.D, Tóth Áron 7.A, Balogh Péter 11.A

Vágtaváltó Ifjúsági 5. hely
Balaskó Péter 9.C, Tóth Márton 9.D, Tóth Áron 7.A , Balogh Péter 11.A

4×100m leány junior váltó 5. hely
Csóti Jusztina 9.C, Kusztor Kitti 9.B, Nagy Borbála 10.B, Horváth Lotti 11.C

4×400m leány junior váltó 7. hely
Lukács Eszter 9.D, Veress Virág 9.C, Nagy Borbála 10.B, Horváth Lotti 11.C

Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Megyei Atlétikai Diákolimpia

Magasugrás
 Veress Virág 9.C 2. hely
 Pálmai Dia 9.C 3. hely
 Sirsom Dominik 10.D 2. hely

Távolugrás
 Veress Virág 9.C 1. hely
 Kusztor Kitti 9.B 2. hely
 Kendeh Lili 9.D 3. hely
 Sirsom Dominik 10.D 1. hely

100 m
 Horváth Lotti 11.C 1. hely
 Kónya Gábor 11.A 1. hely
 Csóti Jusztina 9.C 2. hely
 Kusztor Kitti 9.B 3. hely
 Kendeh Lili 9.D 3. hely
 Tóth Márton 9.D 3. hely

200 m
 Horváth Lotti 11.C 1. hely
 Balogh Péter 11.A 2. hely
 Kónya Gábor 11.A 2. hely
 Nagy Bori 10.B 3. hely

400 m
 Balogh Péter 11.A 1. hely
 Nagy Bori 10.B 1. hely

800 m
 Lukács Eszter 9.D 1. hely
 Szabó Petra 9.D 3. hely
 Kubicsek Máté 12.B 2. hely
 Molnár Márk 12.B 3. hely

3000 m 
 Ángyán Ramóna 11.C 1. hely
 Zarnóczai Zalán 9.B 1. hely
 Gáspár Barna 11.C 2. hely
 Szabó Petra 9.D 3. hely

4×100 m
 Csóti Jusztina 9.C - Kusztor Kitti 9.B - Nagy Bori 10.B - Horváth Lotti 11.C 1. hely
 Pálmai Dia 9.C - Veress Virág 9.C - Varasdi Fanni 9.D - Kendeh Lili 9.D 3. hely
 Balaskó Péter 9.C - Sirsom Dominik 10.B - Kónya Gábor 11.A - Balogh Péter 11.A 1. hely

4×400 m 
 Lukács Eszter 9.D - Veress Virág 9.C - Nagy Bori 10.B - Horváth Lotti 11.C 1. hely
 Tamási Zoltán 9.D - Sirsom Dominik 10.B - Kónya Gábor 11.A - Balogh Péter 11.A 1. hely

Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Párbajtőr Diákolimpia Országos Döntő

IV. korcsoport
 - csapat:
     1. hely - A csapat tagjai: Cziráki Bálint 9.C, Farkas Csaba 7.A, Németh Gergő 7.A
 - egyéni: 
     Németh Gergő 7.A 5. hely
     Farkas Csaba 7.A 9. hely
     Cziráki Bálint 9.C 11. hely

V. korcsoport
 - csapat:
     3. hely - A csapat tagjai: Cziráki Bálint 9.C, Farkas Csaba 7.A, Németh Gergő 7.A, Clausen Péter 9.C
 - egyéni:
     Fiffert Klaudia 10.C 6. hely

VI. korcsoport
 - egyéni:
     Rozner Marcell 11.D 11. hely

* * *

Amatőr Kosárlabda Diákolimpia V-VI. Korcsoport Országos Döntő Fiú 13. hely

A csapat tagjai: Kövér Bálint 9.C, Sirsom Dominik 10.B, Sólyom Ádám 10.B, Kiss Dániel 11.B, Szaka Rezső 11.B, Rónaky Roland 11.D, Szabó Dávid 11.D, Toppantó Bertalan 11.D, Molnár Márk 12.B, Horváth Gergely 12.D, Kiss Norbert 12.D, Porkoláb Gergő 12.D

Amatőr Kosárlabda Diákolimpia V-VI. Korcsoport Országos Döntő Leány 16. hely

A csapat tagjai: Kiss Orsolya 9.D, Sáfár Anna 9.D, Tóth-Lakits Dalma 9.D, Romsics Rebeka 11.C, Szi Petra 11.C, Greffer Kinga 11.D, Pickó Anna 11.D, Pusztai Krisztina 11.D, Rapolthy Carmen 12.C, Gampel Zsófia 12.D, Taller Momoko 12.D, Zsiga Dorottya 12.D

B33 Amatőr Kosárlabda Diákolimpia V-VI. Korcsoport Országos Elődöntő Fiú 3. hely

A csapat tagjai: Kiss Dániel 11.B, Szaka Rezső 11.B, Toppantó Bertalan 11.D, Horváth Gergely 12.D

Felkészítő tanáruk: Rónaky Attila

* * *

Nyílt Kempo Világkupa és XI. Juhász Ferenc Emlékverseny

Greffer Kinga 11.D önvédelem versenyszámban női, haladó, 16-17 éves korcsoportban 1. helyezést ért el.

* * *

Marcali város "Az év sportolója" díjazottja

Király Máté 11.B (oklevél megjelenítése)

* * *

Megyei diákolimpia kézilabda leány csapat 3. hely

A csapat tagjai: Ágoston Kitti 9.B, Arany Júlia 10.D, Bódis Regina 10.A, Horváth Zita Zsófia 9.C, Huszti Adrienn 10.A, Huszti Alexandra 10.A, Kaszás Natália 10.A, Korponai Ella 10.D, Nagy Borbála 10.B, Pálmai Dia 9.C, Varasdi Fanni 9.D, Veress Virág 9.C
Felkészítő tanáruk: Tóthné Bentzik Judit

* * *

Diákolimpia V-VI. korcsoportos megyei döntő

Úszás "B" 4x50 m leány gyorsváltó csapat 3. helyezést ért el
A csapat tagjai: Fáró Krisztina 11.C, Horváth Rita 11.D, Ángyán Ramóna 11.C, Ábrahám Babett 11.C

* * *

Atlétikai Fedettpályás Ifjúsági és Junior Országos Bajnokság

Horváth Lotti 11.C hármasugrás 2. hely, 60m 3. hely, 200m 4. hely
Balogh Péter 11.A 400m 4. hely, 200m 8. hely
Tóth Márton 9.D 60m 8. hely
Nagy Borbála 10.B 60m 10. hely
Kónya Gábor 11.A 60m 9. hely, 200m 9. hely
Zarnóczay Zalán 9.B 1500m 11. hely
4×200m ifjúsági váltó 5. hely - A csapat tagjai: Tóth Márton 9.D - Balaskó Péter 9.C - Balogh Péter 11.A
4×200m Junior váltó 7. hely - A csapat tagjai: Gergely Márton 12.A, Bicsérdi Balázs 12.B, Kubicsek Máté 12.B, Kónya Gábor 11.A
Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Megyei V. korcsoportos igazolt játékosok kézilabda bajnokságon a fiú csapat a 2. helyen végzett

A csapat tagjai: Krasznai Martin 10.B, Kún Bence 10.B, Vörös Gellért 10.B, Tóth Márton 9.D, Németh Marcell 10.B, Monos Boldizsár 10.D, Bíró Bálint 11.B, Tüske Péter 9.B, Rónaky Roland 11.D
Felkészítő tanáruk: Csikós József

* * *

Országos Atlétikai Felnőtt Fedettpályás Bajnokság

Horváth Lotti 60 m síkfutásban 4., 200 m 7. helyezés
Felkészítő tanára: Csikós József

* * *

Megyei Amatőr Kosárlabda

Lányok: 1. hely
Fiúk: 1. hely

A győztes csapatok képén:

állnak: Kövér Bálint 9.C, Tóth Levente 9.C, Kiss Dániel 11.B, Romsics Rebeka 11.C, Horváth Gergely 12.D, Taller Momoko 12.D, Zsiga Dorottya 12.D, Porkoláb Gergő 12.D, Gampel Zsófia 12.D, Kiss Norbert 12.D, Pickó Anna 11.D, Szabó Dávid 11.D
ülnek: Sáfár Anna 9.D, Kiss Orsolya 9.D, Greffer Kinga 11.D, Rapolthy Carmen 12.C, Szi Petra 11.C, Toppantó Bertalan 11.D
fekszik: Pusztai Krisztina 11.D
Felkészítő tanár: Rónaky Attila

* * *

Zala megye legjobb sportolója

Zsarnóczai Zalán (9.B) atléta a  legjobb serdülő sportoló lett Zala megyében!
Edző : Dr. Kardos József

* * *

Ügyességi és Váltó Diák Országos Atlétikai Bajnokság

4×1500m fiú váltó 2. hely
A csapat tagjai: Kiss Dániel 11.B, Molnár Márk 12.B, Kubicsek Máté 12.B, Zarnóczai Zalán 9.B

Svédváltó Ffú 6. hely
A csapat tagjai: Kónya Gábor 11.A, Gergely Márton 12.A, Sirsom Dominik 10.B, Balogh Péter 11.A

Svédváltó leány 8. hely
A csapat tagjai: Kendeh Lili 9.D, Szabó Eszter 9.D, Nagy Borbála 10.B, Horváth Lotti 11.C

 


 

Felnőtt Országos Bajnokság

Horváth Lotti 11.C  8.hely


Alpok-Adria Nemzetközi Verseny

Horváth Lotti 11.C 100m 6.hely, 200m 5. hely,  4×100m váltó 4. hely

Balogh Péter 11.A  400m 5. hely, 4×100m váltó 2. hely


Érsekújvár Ifjúsági válogatott viadal

Horváth Lotti 11.C 200m 5. hely, hármasugrás 5. hely


A Magyar Ifjúsági Válogatott tagja lett: Horváth Lotti 11.C


Ifjúsági Atlétikai Országos Bajnokság

Horváth Lotti 11.C 100 m 3. hely , hármasugrás 2. hely, 200m 4. hely,

Balogh Péter 11.A 100m 5. hely,  200m 5.hely,  400m 8. hely


Serdülő Országos Bajnokság

Zarnóczai Zalán 9.B 1500m, 3000m, 1. hely,  serdülő válogatott

Sirsom Dominik 10.B  300m gátfutás 1. hely , 100m gátfutás 6. hely,  serdülő válogatott


Diákolimpia V-VI. korcsoportos megyei döntő

4 x 1500 m-es fiú váltó csapat 1. hely
A csapat tagjai: Kiss Dániel 11.B, Molnár Márk 12.B, Kubicsek Máté 12.B, Zarnóczai Zalán 9.B

Távolugrás fiú csapat 1. hely
A csapat tagjai: Bicsérdi Balázs 12.B, Sirsom Dominik 10.B, Balogh Péter 11.A, Gergely Márton 12.A

Svédváltó fiú csapat 1. hely
A csapat tagjai: Bicsérdi Balázs 12.B, Gergely Márton 12.A, Kónya Gábor 11.A, Balogh Péter 11.A

4 × 800 m-es váltó csapat 1. hely
A csapat tagjai: Nagy Borbála 10.B, Horváth Rita 11.D, Lukács Eszter 9.D, Liszli Evelin 11.D

Távolugrás leány csapat 1. hely
A csapat tagjai: Horváth Lotti 11.C, Kéri Kata 11.C, Szabó Eszter 9.B, Cságoly Laura 10.D, Vígh Fanni 10.D

Svédváltóleány csapat 2. hely
A csapat tagjai: Cságoly Laura 10.D, Szabó Eszter 9.B, Nagy Borbála 10.B, Horváth Lotti 11.C

 

Felkészítő tanáruk: Csikós József