Tantestület

Igazgató: Szörényi Zoltán
Igazgatóhelyettesek: Vajas Ildikó, Varga Sz. Gábor

Név Ig. Kép Of. Szak
Ambrus Ádám   Ambrus Ádám   testnevelés
Arányiné Németh Márta   Arányiné Németh Márta   német
Dr. Berkéné Várbíró Beáta   Dr. Berkéné Várbíró Beáta   matematika, fizika
Bertáné Kövesdi Gabriella   Bertáné Kövesdi Gabriella 11.B biológia, fizika, informatika, technika
Csengey Balázs   Csengey Balázs   magyar
Csikós József   Csikós József   testnevelés
Czibor Anikó   Czibor Anikó   olasz
Egyed Krisztián   Egyed Krisztián   angol, német
Farkas László   Farkas László   matematika, fizika
Ferge Rita   Ferge Rita   vizuális kultúra, magyar nyelv és irodalom, mozgóképkultúra és médiaismeret, matematika
Ferencz Melinda Magdolna   Ferencz Melinda Magdolna   magyar, angol
Fonyó Lajos   Fonyó Lajos 10.B matematika, kémia
Fonyóné Németh Ildikó   Fonyóné Németh Ildikó   matematika, fizika, számítástechnika
Fülöp Erika   Fülöp Erika 12.C történelem, társadalom és állampolgári ismeretek
Dr. Gidó Zsolt   Dr. Gidó Zsolt   biológia, laboráns
Hegedűs Diána   Hegedűs Diána   könyvtár, földrajz
Hinger Tamás   Hinger Tamás   magyar, történelem
Hóbor Katalin   Hóbor Katalin   magyar
Horváth Angéla   Horváth Angéla   olasz, földrajz
Jakabos Barbara   Jakabos Barbara 10.C angol, francia
Kámán Tibor   Kámán Tibor   informatika
Karácsonyi Ágnes Mária   Karácsonyi Ágnes Mária 8.A angol, orosz
Kekkné Horváth Adél   Horváth Adél  7.A ének-zene
Kiss Ibolya   Kiss Ibolya   német
Markovics György   Markovics György   történelem, filozófia
Molnár Éva Cecília   Molnár Éva Cecília   angol
Moór Hajnalka   Moór Hajnalka   matematika, fizika
Németh Rita   Németh Rita 12.B biológia, kémia, ember-, erkölcs-, vallásismeret
Németh Zsuzsanna   Németh Zsuzsanna 9.A angol, orosz, történelem
Páncsics Éva   Páncsics Éva   német, pedagógia
Porkoláb Dezső   Porkoláb Dezső   testnevelés, népmûvelés
Rónaky Attila   Rónaky Attila 9.B matematika, fizika, testnevelés
Schuch Angéla   Schuch Angéla   matematika, fizika
Szabó Edit   Szabó Edit 12.A magyar, angol, drámapedagógia
Szmolár Marianna   Szmolár Marianna   magyar, orosz, angol
Szörényi Zoltán ig. Szörényi Zoltán   fizika, geofizikus
Takács Éva   Takács Éva 11.C francia, német
Tóthné Bentzik Judit   Tóthné Bentzik Judit   testnevelés
Tóthné Villányi Márta   Tóthné Villányi Márta   történelem, könyvtár
Vajas Ildikó igh. Vajas Ildikó   történelem, orosz, német
Varga Sz. Gábor igh. Varga Sz. Gábor 10.A történelem, német
Vass Adrien   Vass Adrien 9.C  biológia, rajz
Vida Miklós   Vida Miklós   testnevelés, fizika
Zámbó Zoltán   Zámbó Zoltán   matematika, földrajz
Zomboryné Márkus Andrea   Zomboryné Márkus Andrea 11.A történelem, orosz, német