XXV. Newton Kupa - 2017/2018.

A 2017/2018-as tanévben megrendezett XXV. NEWTON KUPA végeredményei

MATEMATIKA

Hely

Név

Iskola

Felkészítő tanár

1. Mráv Martin Balatonlelle-Karád Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonlelle Misetáné Burján Anita
2. Lukács Róbert Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely Volf József
3. Merekva Máté Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy Bujtorné Nagy Judit
4. Korponai Csanád Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely Megyei Zsuzsanna
5. Tarsoly Panka Deák Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zalaszentgrót Tarsolyné Németh Ildikó
6. Zóka Zsolt Boglári Általános Iskola, Balatonboglár Palástiné Szerpák Tünde


FIZIKA

Hely

Név

Iskola

Felkészítő tanár

1. Alexandrov Ilja Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy Erdei Ferenc
2. Klumzer István Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely Fölföldiné Katona Erika, Vida Miklós
3. Mátyás Donát Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye, Tapolca Gál Attiláné
4. Szekeres Márk Balatonlelle-Karád Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonlelle Podányi Judit
5. Sipos Félix Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely Fölföldiné Katona Erika
6. Göller Máté Szabó István Általános Iskola, Cserszegtomaj Gelencsér Zoltán Tibor


INFORMATIKA

Hely

Név

Iskola

Felkészítő tanár

1. Kovács Nimród Ányos Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy Szabó Mária
2. Gönye Mihály Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hévíz Prótár Tímea
3. Czicza Szabolcs Krisztián Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely Augusztinyi Gyula
4. Süle Jázmin Dobó István Általános Iskola, Balatonszentgyörgy Kocsis Ildikó
5. Simon Barnabás Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye, Tapolca Horváth Csaba
6. Hársfalvi Kristóf Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely Szabó Mária


CSAPAT

Hely

Iskola

1. Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola, Vonyarcvashegy
2. Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
3. Balatonlelle-Karád Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balatonlelle
4. Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Keszthely
5. Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye, Tapolca
6. Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Hévíz

 
A NEWTON KUPA birtokosa a 2017/2018-as tanévben a
Vonyarcvashegyi Eötvös Károly Általános Iskola.

A legjobb felkészítő tanárnak járó kerámiát Volf József és Volfné Iványi Klára házaspár kapta, akik a Csány-Szendrey Általános Iskola matematika tanáraiként nagyon sok tehetséges diákot készítettek fel sikeresen a Newton Kupára.

Különdíjat kaptak:
A legjobb keszthelyi versenyző Klumzer István, az Egry József Általános Iskola tanulója lett.
A legjobb lány versenyző Süle Jázmin, Dobó István Általános Iskola, Balatonszentgyörgy.

A győztes csapat
A győztes csapat
A tantárgyi győztesek
Tantárgyi győztesek

Képek a versenyről